All About You x Game

8. ledna 2014 v 17:30 | Nadine
Ahojte:)
Po dlhšom čase som sa rozhodla opäť písať. Avšak, má to háčik. Dva námety. Keďže sa sama neviem rozhodnúť, prosím o pomoc vás. Nižšie sú rozpísané krátke úryvky z dvoch poviedok. Prezradím vám, že poviedka číslo jedna "Game" je narozdiel od tej druhej - "All About You", pomalej a romantickej - akčná a pôjde o život. Jediné čo od vás chcem je aby ste si prečítali oba úryvky a do komentáru vložili názov poviedky, ktorá sa vám zapáčila viac. Začnem písať tú, ktorá bude najčastejšie spomínaná :)
Game
"Taylor...je mrtvá, Tommy"
"Jak to sakra myslíš, že mrtvá?" křičel Tommy. Nemohl uvěřit tomu, co právě slyšel.
"Opravdu je to tak, myslíš, že bych ti lhala?"
"Oni... jdou po mě! Vědí, že půjdu za ní!" lapal blonďáček po vzduchu. Adam okamžitě přiběhl se sklenicí vody, aby se Tommy trochu uklidnil.
"Tak za ní jednoduše nepůjdeš. Je mi to líto, Tommy ale tvé bezpečí je teď prvoradé. Slibuju, že až se všechno urovná, odvezu tě k ní" slibovala Hayley. Po krátkém rozloučení zavěsila, ve sluchátku se ozvalo slabé pípání.
"Tommy, vím jak ti je.." konejšil ho Adam. "Je to opravdu smutný ale dělala co mohla aby tě zachránila. Vím, že chceš být přítomen na jejím pohřbu, ale teď to skrátka nejde. Jakmile se tam ukážeš, mají tě v hrsti a to přece nechceš, nebo jo? Slibuju ti, že jakmile tahle šílená hra skončí, vem tě k jejímu hřbitovu hrobu. Souhlasíš?"
Tommy mrkal, snažil se zahnat pálivé slzy, co mu kapali po tváři. Zračil v Adamových očích důvěru, veděl, že se na něj může spolehnout a že mu pomůže.
"Souhlasím" přikývl nakonec a upadl do Adamovi náruče, aby v ní mohl usnout a zapomenout tak na chvíli na tíživou bolest.


All about you
"Tommy, chci ti něco říct. Můžeš si na chvíli sednout?" Adam byl velice nervózní, tohle ještě nikdy nedělal a nebyl si jistý, jestli ho Tommy nepožene s tím, že on o něj nestojí.
"Jistě" usmál se blonďáček a sedl si na okraj fontány, jako Adam před ním.
"Víš, jsou to asi dva měsíce co se známe a já... já asi fakt šílím. Prostě se mi zdá, že už dlouhou dobu jsem nepotkal ikoho tak zvláštního jako seš ty a myslím, že máme toho hodně společného. A... miluju tě, Tommy. Opravdu. Hah, je to venku!" zasmál se, že to konečně vyslovil.
"Miluju tě a chci abys to věděl. Děláš mě šťastným, víš to?"
Tommy se zarazil. Opravdu to řekl nebo měl halucinace a Adam možná vůbec neexistuje? Měl chuť štípnout se..
"To ne..." šepl.
"Proč ne?" Adam ho však slyšel. Co se stalo?

Tommy místo toho aby mu dal odpověď, rozběhl se pryč s pláčem. Utíkal, co to šlo a odmítal se podívat za sebe.
Zastavil se až u mostu. Sedl si na dřevěnou lavičku a složil si tvář do dlaní.
"Proč Bože, proč? První člověk, který se na mě nedívá jako na nemocného ubožáka, proč právě on se do mě musel zamilovat ? Zkoušíš mě? Já vím! Ale tohle si nezasloužím. Ničí mě to. Copak ho nemůžeš nechat napokoji? Dovolil si aby se do mě zamiloval, aby mě chtěl a ty dobře víš, že se mnou nemůže být, protože já taky za chvíli nebudu! Když nedopraješ štěstí mě, dopřej ho jemu. Doteď to bylo všechno o tobě, Adame. Smáli sme se spolu a jak ti teď vysvětlím, že odejdu? Najdi si někoho, s kým můžeš zůstat... prosím"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lulka Lulka | 8. ledna 2014 v 17:36 | Reagovat

No stále si myslím,že All About You je lepšia :3 :)

2 motherfucker. motherfucker. | 8. ledna 2014 v 17:39 | Reagovat

all about you. :33

3 Kačenka Kačenka | Web | 8. ledna 2014 v 18:04 | Reagovat

All about you!!! Ale mala si to nazvať Book Amigo :**

4 Tínka Tínka | 8. ledna 2014 v 18:17 | Reagovat

all about you se mi líbí víc :333 ale game by mohla mít taky zajímavé pokračování :) (y) jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama