Another Nameless Story XVIII. - THE END

20. října 2013 v 18:36 | Nadine |  Another Nameless Story


Vidím dobře?, pomyslel si Adam, když po týdnu hledání s Jakem narazili na opuštěné skladiště a před sebou měli dva ozbrojené muže, kteří mluvili do vysílačky.
"Adame, hlavně se uklidni"! káral Jake svého kámoše. Bylo na něm zřetelně vidět jak ním cukalo, jak chtěl okamžitě vyběhnout a zachránit Tommyho ale taky se poslat na vlastní smrt.
"Můj Tommy.." povzdechl si Adam. "Je tam. Musím jít dovnitř" postavil se Adam odhodlaně, no Jake ho vrátil zpátky "na zem".
"Jak můžeš být tak retardovanej? Ještě tě střelí" kroutil hlavou. "Odvedu pozornost"
"Ne, to nemůžeš!" zamračil se Adam. "Chytí tě!"
"Je to jediná možnost. Půjdu zadem a pokusím se odlákat stráže" Jen co to dořekl, oběhl pozemek a začal pravidelně třít nohy o půdu pod nohama, o listí tak, aby to bylo dostatečně slyšet i dopředu.
Adam zpoza svého místečka viděl, jak se Jake snaží upoutat jejich pozornost a povedlo se! Vstup do skladiště měl volný !
Jakmile vešel, zpozoroval dva muže jak po velké síni pochodují sem a tam. Nenápadně prošel do nika mnevedoucí chodby, ovšem byla to jediná cesta ven z mnoha místností, které bylo po její stranách.
Zaposlouchal se, protože se mu zdálo, že slyší naříkat Tommyho. A bingo! Byl to on.
"Tommy?" zavolal tiše.
"Tommy" zopakoval.
"Adame?" ozvalo se z dveěí na konci chodby. Okamžitě se k nim rozběhl a vlétl dovnitř. V duchu doufal, že už mu týdenní vynechávání stravy neudírá na mozek a nemá halucinace, ovšem když zadýchaně vlítl do místnosti, která spíš připomínala celu a uviděl v ní svého miláčka, jeho srdce naplnila taková radost, že by potřeboval facku aby se přebral.
Nejspíš se oba chvíli nevěděli vinadívat na zjev před sebou.
"Sním snad?" bylo jediné na co se Tommy zmohl.
Adam dopadl na kolena přímo před zesláblého Tommyho, který připomínal spíš vyhladovělé dítě, než kdysi tak nebojácného a tvrdohlavého kluka, do kterého se zamiloval!
"Tommy.." začal opatrně. Snažil se zadržet slzy, které byjádřovali radost z toho, že ho našel, no zároveň smutek z toho, jak vypadá. Očividně se o něj Black nestaral dobře.
"Neříkej nic.." namítal Tommy. Mluvil tiše, neměl sílu ho ani obejmout, proto byl hrozně rád, že to udělal Adam.
"Myslel jsem, že tě nenajdu! Bože, Tommy!" vzlykal černovlásek.
Tommy se taky neubránil slabšímu vzlyknutí, ale to bylo asi tak všechno. Adam se odtáhl.
"Tommy jak t ovypadáš? Jsi strašně bledý, vůbec nevypadáš zdravě! A jsi celý propocený.. Bože, jsi samá modřina!" zrozil se, když si ho blíž obhlédl.
To byla poslední kapka. "Nestačilo, že tě unesl, on tě taky mlátil! Vyřídím jsi to s ním!" vstal a vyběhl s Tommym ven.
"Adame, nedělej to. To přesně on chce.." snažil se ho zadržet Tommy ale Adam se nedal. Ještě víc zrychlil.
"To mi je jedno! Ukaž se, Blacku!" zařval na celou halu.
Chvíli trvalo, než se zpoza rohů vyřítili muži v černých oblecích, každý se zbraní v ruce a mezi nima nejhlavnĚjší svině ze všech - Joe Black.
"Kohopak to tady máme?" usmíval se Joe. "Sám Adam Lambert. Kdepaks byl, stískalo se mi!"
"Nepřišel jsem vést rozhovory..." pustil Tommyho aby se načáhl po pistoli za opaskem. "Zaplatíš za všechno cos udělal mě, mýmu tátovi a Tommymu!" namířil na něj. Vztek ho úplně ovládl. Neposlouchal Tommyho tichej hlas, který ho upozorňoval aby to nedělal. Myslel jenom na pomstu. Nikdy nikoho tak chladnokrevně nezabil, jak se právě chystal zabít Joea, ale něco mu říkalo, že jenom takhle bude moct s klidem odejít..
Stačilo jedno luskutní prstem aby Blackovi muži vzali Tommyho do svých rukou, daleko od Adama.
"Jeden jediný výstřel a přikážu jim aby toho slaďouše vyřídili na druhý svět.." pronesl Black.
Adam zaváhal. Nehodlal spustit ruku se zbraní, no nechtěl svou tvrdohlavostí, která se na něj očividně přenesla z Tommyho, ublížit své lásce.
"Paule?" otočil se Joe na jednoho z chlapíků, kteří drželi Tommyho dál. Ten přikývl a vrazil Tommymu pěstí do břicha.
Adam se zhrozil a radši svou pistoli odhodil za sebe. "Tak jo, tak jo! Dobře, jen mu neubližuj" podíval se na něj nešťastně.
"Co chceš?"
"Chci tvého otce. Řekni mi, kde je!" přistoupil k němu Black blíž.
"Nikdy!" protestoval odhodlaně Adam. Joe ho ztrestal pěstí do tváře. Proužek krve se valil z jeho koutku přes tvář až ke krku. Otřel ho hřbetem ruky a zvedl hlavu.
"Vem si místo něj mě..." řekl.
"NE!" zakřičel Tommy z rohu.
"Je to lákavá ponuka.." zamyslel se Black. "Ale co tím dosáhnu? Neudělals mi nic.. Tvůj otec mi stál celej můj život v cestě. Jaký význam pro mě máš ty?"
"Jestli zabiješ mě, pomstíš se mému otci daleko víc, než kdybys ho zabil. Mám ale podmínku.. Jestli teď připravíš o život mě, Tommyho necháš jít a mému otci dáš pokoj..." vyjednával Adam.
S láskou se na blonďáčka zahladěl, no t en jenom kroutil hlavou a plakal.

"Pusťte ho!" rozkázal mužům, který drželi Tommyho a přikázal jim aby chytli Adama. Ten se jim odevzdal, dokonca jim sám nastavil tvář aby si uhodili.
"Ne, Adame!" křičel po něm Tommy, když viděl, že si z něj ty chlapi udělali hadrovou panenku. Ovšem neměl tolik síly se postavit muži, kterej ho vyhodil před skladištěm.
Doplazil se až ke starým sudům s vodou a opřel se o ně. Zmyl ze sebe prách a špínu. Když si všiml, že na druhé straně sudu sedí mrtví strážníci, uskočil. Vykřikl a to donutilo Jakea pohotově vyskočit z křoví aby zjistil, co se děje.
"Jakeu?" nechápal Tommy. Co tam ten...?
"Není čas na vysvětlování. Kde je Adam?" rozhlížel se, zatím co podebral Tommyho a pomohl mu vstát.
"On.. on se vzdal a nechal ho ať ho zabijou" naříkal. "Udělal to, aby mě pustili na svobodu a nechali jeho otce napokoji"
"To je hloupost, i tak po něm půjdou. Viděl jsem auta, jak míří směrem na Rainbow springs.."
"Panebože.." zhroutil se Tommy.
"Tommy, hlavně neomdlívej. Musíš být silný a předehnat ty muže. Vem si tamto auto a jdi varovat pana Lamberta"
"Ale.. co Adam?" otočil se na něj od auta blonďáček.
"Já se o něj postarám! Ty jdi" mávl mu Jake a vešel dovnitř.

"Nečekal jsem, že se vzdáš tak rychle" ušklíbl se Joe. Jedinou odpovědé mu byl Adamův bolestný pohled, když k němu zvedl zakrvavenou tvář.
"Zhniješ v pekle, Blacku" vykašlal ze sebe Adam.
"Nemusím ti říkat, že po tvého otca jsem poslal.." přiznal Black.
"Bylo mi jasný, že jsi svině a že to uděláš.."
"Jestli bude třeba, dám zlikvidovat tvého manželíčka taky, o to se neboj. Rozhodně se mi ještě může hodit, jestli budeš vyšulovat.." šepl mu při uchu.
Adama se zmocnil strach.
"Jestli na něj ještě jednou sáhneš..." bum! Vrazil mu pěstí a to Adam stratil vědomí...

*

"Pane Lamberte!" křičel Tommy, ještě ani nestál před vchodovýma dveřma.
"Tommy? Panebože, jak to vypadáš? A kde je Adam?" zhrozil se starší z Lambertů, když otevřel dveře.
"Má ho Black. Obětoval se místo vás ale jeho chlapi k vám už jedou. Předehnal jsem je abych vám to řekl. Prosím, pomozte mu" knikl zoufale.
"To víš, že jo. Už jdu. Zůstaň tady a jestli by se cokoliv dělo.." odmlčel se pan Lambert a vytáhl ze šuplíku u dveří pistoli "...použi ji. Posnažím se s Adamem vrátit co nejdřív" vzal si bundu a nastoupil do auta. Okamžitě vyjel do lesa.

Mezitím...
Black dával Adamovi co proto, bil ho, řval na něj a mučil ho. Adam to všechno protrpěl, protože doufal, že teď je Adam někde v bezpečí s Jakem. Věřil mu, věřil, že ho Jake ochrání!
A taky doufal, že se jeho otci podaří uděalt něco aby se před Blackem ochránil, když to nemůže udělat sám. Jeho konec se blížil.
"Vzdej se, Josephe Blacku!" ozvalo se od hlavních dveří. Oba se ohlédli. Stál v nich Adamův otec a za ním Jake, který ho sem zavedl.
"Ale ale. A konečně tady mám celou rodinku" usmál se Black a vytáhl Adama na nohy. Vzal ho kolem krku s nožem v ruce a držel ho nebezpečně blízko jeho tepny. Chudák neměl ani sílu bránit se.
"Pusť mého syna jinak tě zabiju!" namířil na něj pistolí.
Jake stojící za panem Lambertem se na Adama bolestně podíval. Pohled, který se mu naskytl rval srdce ale... kdo by nesmutil, když člověka, kterýho milujete vám před očima mordujou? Pak ho něco napadlo.
Nenápadně se vzdálil do úzadí. Adam ho viděl ale nebyl schopen nic říkat, takže byl jeho 'parťák' v suchu..
Postavil se za Blacka a namířil zbraň na jeho hlavu.
"Pusť ho jinak ti vystřelím mozek z hlavy" řekl nezaujatě, no s jistou dávkou agresivity v hlase.
Joe se jenom pousmál.
"Podívejme se. Situace jako vystřihnuta z akčního filmu" zasmál se. V rychlosti pustil Adama a ten se svezl k zemi, jednou rukou se ohnal po Jakeovi a bodnul ho do břicha.
"NE!" zakřičel Adam. No nebyl to poslední výkřik. Když se Joe ohnal po druhé, dával tím souhlas jeho mužům aby ho zastřelili.
Kulka provratala jeho srdce a mrtvé Jakeovo tělo upadlo k zemi.
Adam jenom pootevřel ústa a rozbrečel se. Neváhal a natáhl se po jeho zbrani a střelil Blavckovi kumpány, v tu samou ránu jeho otec zasáhl Blacka.
Všechno se to semlelo rychle. Adam se za pomocí otce postavil na nohy a odešel ze skladiště. Zavolali na organizaci aby se o ně postarala a jeli do Rainbow Springs.

"Je Tommy v pořádku?" zajímal se, zatím co si ošetřoval rány.
"Doufám, nechal jsem mu tvou starou pistoli aby se mohl ubránit.." řekl mu otec. "Snad ty chlápky zneškodnil"
"Mou starou pistoli?" nechápal Adam. Začínal mít vážné podezření, že Tommy nemusí být tak úplně v pořádku, jak mu otec vylíčil.
"Však víš, tu cos měl v šuplíku na chodbě, přímo u dveří.." vysvětlil mu otec.
"Tati!" vykřikl Adam. "Ta pistol není nabitá!"
"Co není?" zamračil se na syna. "Jak.. jak je to možný?"
"Nepoužíval jsem jí, nebylo třeba" Bože, přidej, musím vědět jestli je v pořádku!" zpanikařil.

Za necelou hodinu byli v Rainbow Springs. Adam uháněl k domu jak zběsilej, vůbec nevnímal rány, které mu opět začínali krvácet. Vletěl do domu a našel na podlaze ležet dva muže, no po Tommym ani stopy.
"Tommy!" zařval zoufale. Chívli po něm dorazil jeho táta.
Viděl, že se v obýváku svítí a vešel tam ale ani tam Tommyho nenašel.
"Tady.." ozvalo se ze schodiště uslzeně.
"Blonďáčku!" vykřikl Adam a rozběhl se za ním. Cestou přeskočil obě bezvládné těla a vlítl Tommymu do náruče.
"Jsi v pořádku" šepl do černovláskovi kůže a usmál se.
"Vypadáš.. lépe!" usmál se Adam, když si ho lépe prohlídl.
"Dal jsem si sprchu a najed..." přerušil ho dlouhý a vášnivý Adamův polibek. Po pravdě nevěděl, co říct nebo jak zareagovat a proto počkal, až se Adam odtáhne.
"Už nikdy nedovolím aby se ti něco stalo. Miluju tě a bude tě ochraňovat po zbytek tvýho života!" řekl odhodlaně.
Tommy se jenom pousmál. "Řekni to ještě jednou.."
"Budu tě ochraňovat do konce tvýho života..." usmál se.
"Ne to předtím.." zakroutil blonďáček hlavou.
"Miluju tě" šepl mu do rtů a něžně ho na ně políbil.
"Nerad vám to kazím, holubičky, ale máte na to ještě téměř rok.." usmíval se Adamův táta od dveří do kuchyně a ruce měl založené na prsou.
"Rok?" nechápavo se na něj oba otočili.
"Tommy, jak vysvětlíš mamce, že se ti roční kurz ve Francii zkrátil na dva měsíce?" vytáhl ovbočí.
"Nechápu.." zamračil se Tommy.
Adam se jenom zasmál. Vzal ho na ruce a nesl si ho do ložnice. "Můj otec ti chtěl jenom říct, že ještě můžme jedenáct měsíců předstírat, že jsme zosobášení a mít od všeho klid.."
"Proč předstírat..?" zeptal se Tommy, nač Adam reagoval vášnivým polibkem...
:))
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 GrencA GrencA | 20. října 2013 v 18:56 | Reagovat

Jakea je mi hodně líto. Chudáček.. :(
Myslela jsem, že to bude celkem slaďárna a ona taková akční přestřelka. :D :)
A konec jak má být! :D
Moc hezké. A doufám, že zase brzo něco napíšeš! :)

2 Tínka Tínka | E-mail | 20. října 2013 v 19:29 | Reagovat

:O chudák Jake .... :'(
moc krásný ... ne , nádherný ...<3
ale zajímalo by mě jak tommy zneškodnil ty dva když ta pistole nebyla nabitá ale to je detail oproti tomu krásnýmu , dokonalýmu příběhu .... :333 :DDD

3 Nadine Nadine | 20. října 2013 v 19:50 | Reagovat

[2]: Napríklad zbil :D?

4 Rosett Rosett | 20. října 2013 v 20:08 | Reagovat

JEŽIŠKUTE, COŽE!!! ♥
To neeee, ten konec! Bože..To je jako hltat med, jak slaďounký to bylo.<33 Teda až na Jakea..toho mi je fakt líto, nečekala jsem, že umře..:/
Při tom začátku jsem skoro nedýchala, jak napínavý to bylo, ALE TEN KONEC TO KURVA VŠECHNO VYŽEHLIL! Jo, jo...promiň. :3 Já si jen nemůžu pomoct, máš to prostě úžasný! Co úžasný...sakra mega dokonalý to máš! To nejdeeee :')<3 Už vidím, jak si tenhle díl budu číst ještě 4krát potom:DD<3 Ňuníííí:)
Doufám, že se brzy dočkám další povídky, což jak jsi mi říkala o čem to bude, se na to fakt, že mega těším:)
Skvělá práce jinak, poklona.
Jsi úžasná:)*

5 Vall Vall | 20. října 2013 v 21:35 | Reagovat

Né :( Jakea né :'( Přišlo mi trošku divný, že Adam prostě odešel, když ho zabili.. :( Ale jinak to bylo vážně dokonalý !! Jen škoda že už je konec, :( ale dopadlo to krásně. :3 Celkem by mě zajímalo, jak ten rok probíhal.. :3

6 Lulka Lulka | 21. října 2013 v 18:38 | Reagovat

Okej,som úprimne rada,že si to skončila takto.Lepší koniec by sa nedal-aj ked..ty si toho schopná :D ..Poprvé,chudák Jake..jak som to čítala,až som zhíkla :( ..podruhé,tretie a tisíce..Tommýšek mi prišiel ako malé dieťatko,keď sa na konci ohlásil zo schodov :3 <3 Och,čo viac by som ti povedala..toto je..proste dokonalosť!!!Neopováž sa dať si pauzu,alebo také dačo! :D <3 <3 :3

7 Barči Barči | 21. října 2013 v 18:47 | Reagovat

Jééé...ten koniec je krásny...Jakea je mi trocha ľúto, ale inak super ukončené...krásna poviedka, zlati, ďakujem :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama