Another Nameless Story XVI.

12. října 2013 v 20:42 | Nadine |  Another Nameless Story


Tři dny přešli. Tři dny plné bezcílného pochodování po Tommyho nové 'cele' jak tomu začal říkat. Joe se nad ním očividně slitoval a umístnil ho do místnosti se záchodem a postelí. Pořád lepší, než nepohodlná židle a provazy. Teď měl alespoň trochu svobody, kterou i tak nevyužíval. Když se neprocházel od jedné zdi ke druhé, seděl a pozoroval stromy, které bylo vidět z okna. Ale když se nehýbali ani ty, Tommy neměl absolutně žádnou zábavu. Totálně vyřízený a slabý seděl opřetý o zeď, protože jediná věc, kterou od těch chlápků přijal byla voda. Nemělo pro něj smysl dobíjet si enegrii stravou, kterou mu nosili. Byl si jistý, že Adama už nikdy neuvidí. Za tři dny si vyslechl podrobnej plán Blackovi pomsty a to byl ten důvod...
Nejdřív chtěl Tommyho zajmout, protože ho mohl usvědčit z krádeže staletí. Jenomže když se dozvěděl, že ho dostal za úkol střežit syn člověka, který mu už dlouho pije krev, zalíbila se mu myšlenka pohrát si s ním. Už ho nezajímalo co na něj Tommy má po právní stránce, zajímalo ho co má Tommy s Adamem po stránce osobní. Joe byl totiž v mýlném přesvědčení, že Adam si Tommyho doopravdy vzal.
Pak Tommy slyšel, že Adam je mimo domu v Seattlu, kde poslal své chlapy. Okamžitě obklíčili les, který je obrovský a odděluje od sebe sousední města Seattlu, takže Tommy je teď nejspíš někde daleko od města. Chlapíci se měli podle slov jedného ze střežících mužů utábořit nedaleko tohohle domu, domu ve městě a udělat pár táborů v lese aby zničili Adama. Dokonce dostali povel zastřelit ho, jestli nebude spolupracovat a nebude chtít jít s nima sem. Což by Tommyho potěšilo. Ať už mají zemřít, chce ho ještě vidět.
Jenomže historie by se opakovala. Black jasně řekl, že jestli se zbaví Adama, půjde po jeho otci, který ho zajímá od začátku. Adam byl jenom taková návnada aby jeho otce vyprovokoval do hledání, tím pádem by pak zabil i jej. Prostě by zabil všechny aby se pomstil a s lupem, který v skladišti skrývají, by zdrhli.

Tommymu se to vůbec nelíbilo. Neměl sílu jíst, protože věřil, že se Adamovi mohlo něco stát. I kdyby ho našel, jaká je jeho šance na přežití? Je tu stovka mužů a on je sám, zabijou ho jak mouchu na steně a on zůstane sám, nebo bude následovat hned po něm.
"Ach Adame" povzdechl si Tommy. "Tolik si přeju vrátit čas. Neodtáhl bych se, když jsi mě líbal v naší ložnici, neřval bych na tebe když jsi odhadl, že na Jakea žárlím. Řekl bych ti co cítím a nechtěl bych silou mocí utíkat a nadávat na život v utajení bez rodiny a přátel. Adame kde si? Chybíš mi"


*

Černou oblohu zdobili drobné hvězdy a velký kulatý a bílý Měsíc uprostřed. Dokonale osvětloval okolí, takže měl Adam výhled na louku před tábořištěm.
"Ah Tommy" povzdechl si. "Přeju si vrátit čas. Zastavit ho u okamžiku kdy jsem se líbali, když jsem tě držel v náruči, když si se kouzelně usmíval při pohledu na mobil, který jsem nechal poslat speciálně pro tebe, protože bych se nedokázal dívat na tvůj sklíčenej výraz, nedokázal bych poslouchat tvé výčitky, že ti chybí rodiče a nemůžeš za nimi jít... Spůsob jakýms byl drzý a paličatý. Všechno na tebe miluju a teprve když jsem si to začal uvědomovat mi tě seberou! Jseš můj, já tě chci! Musíš být, mi patříme k sobě, Tommy, ať si myslíš co chceš. Tak dlouho jsem na tebe čekal a nenchám si to skazit. Od chvíle kdy tě najdu, budu každý den při tobě, podniknu s tebou sebemenší krůček tvým životem, pokud o to budeš stát. Miluju tě.." zadíval se na bílý měsíc a nechal slzy ať kropí jeho tvář.

"To bylo hezký" ozvalo se ze stanu. Adam se pochopitelně lekl.
"Nespíš?" zeptal se opatrně, než popadl dech.
"Chtěl jsem ale tvoje vyznání mě probudilo. Tommy neví jaké štěstí má, že ses do něj zamiloval právě ty. Závidím mu" usmál se Jake.
Adam se pousmál taky ale hned na to posmutněl. "Myslel jsem taky na to, co mu řeknu jestli ho najdu. Tommy byl vraci vždy po svém, je tvrdohlavej a když si něco veme do hlavy těžko to z ní vytlučeš. Tak mě napadlo, jestli ho najdu, v což věřím, možná to neskončí tak jak očekávám. Tommy mi nepadne do náruče z lásky ale z vděku. Přece jenom, nestihl jsem mu přímo říct co k němu cítím, může si myslet, že jsem ho přišel zachránit z povinnosti né z lásky, a kvůlí té to dělám! Co tam po slibu mému otci, že se o něj postarám! K čertu s organizací! Můj Tommy je v nebezpečí a já ho jdu zachránit! Není to povinnost, je to láska! Jestli ho nezachráním, sám se půjdu Joeovi vydat... Možná Tommy bude ještě žít a bude to poslední co před smrtí uvidím. To je to co chci. Jestli nebudu mít jinou možnost, jeslti mě Blackovi muži chytnou dostanu se k Tommymu. Stačí mi jedinej pohled na jeho tvář abych mohol v klidu umřít.."
"Takové věci bys neměl říkat" přerušil ho Jake. Úpřimně neměl rád řeči o smrti, hlavně ne od Adama.
"Cítím to tak. Našel jsem pro co žít a teď mi to vzdali. Jestli nebude v mých silách získat ho zpět, obětuju se pro něj. Konec konců, Tommy s Blackem nic nemá. Je to čistá provokace aby mě dostal a pomstil se za všechno co mu můj otec kdy udělal"
"Myslíš, že pak Tommyho nechá jít?" zeptal se Jake.
"To nevím. Ale když mi to předtím slíbí, neporuší slib. Black je svině ale svůj slib vždy dodržel..."

Lámání křoví, šustení listí - to bylo to co kluci těsne po jejich rozhovoru slyšeli.
"Ani se nehni" řekl tiše Adam a vybral zpoza kalhot pistoli....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vall Vall | 12. října 2013 v 21:11 | Reagovat

Dojemný :') krásný vyznání citů :3 doufám,že si to řeknou co nejdřív do očí ♥ a zakončený opět v tom nejlepším ! :3

2 Tínka Tínka | E-mail | 12. října 2013 v 21:14 | Reagovat

to bylo nádherný:')   nemám slov ...<333
Adam by pro Tommyho zemřel jen aby ho viděl a naopak je to krásný :333 těším se na další díl ...a mooc :333

3 Barči Barči | 13. října 2013 v 8:45 | Reagovat

Tie vyznania boli krásne...:3 čo viac dodať :) to ako sa chce pre neho obetovať...:3:3 už mi zostáva len dúfať, že to všetko dobre dopadne ;)

4 Lulka Lulka | 13. října 2013 v 12:57 | Reagovat

Všetko čo som si v tejto časti zamilovala už komentovali holky predomnou,ale aj tak..Tie vyznania,Bože,sú tak krásne :3 <3 najradšej by som bola,keby už bolo po všetkom a boli by spolu :) ..čo najskôr sem daj ďalší diel,prosíííím :3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama