Another Nameless Story XV.

8. října 2013 v 19:37 | Nadine |  Another Nameless Story


"Nechte mě!" řval Tommy. Posledních 24 hodin se o to snažil neustále, aby ho propustili. Vůbec ho nezajímalo, kde je, vůbec ho nezajímalo, že půl dne proseděl v nějakým hnusným autě, že teď sedí v ještě hnusnější místnosti... Chtěl jenom svobodu! Kterou mu vzali. A Adama, který ho teď, alespoň doufal, hledá.
"Ale kohopak to tady máme!" usmíval se Joe od ucha k uchu. Tommy pohl hlavou do strany, aby mu odletěli spřed očí prameny blond vlasů a zadíval se na přicházející postavu.
"Vy jste Joe Black, že? Vy kryso!" začal se mykat, bohužel, ruce i nohy měl přivázané k židli.
"Nevím co po mě chcete. Vždyť jsem o vás nic nikomu neřekl!" řekl Tommy. A byla to pravda. Ze strachu před tímhle mužem a jeho kumpány držel jazyk za zubama.
"To je síce hezký ale proto tady nejsi" sehl se k němu Joe a svým vlezlým slizkým úškrnem Tommymu přivolal dávící reflex.
"Tak proč mě nenecháte jít? Myslíte si, že mě nikdo nehledá?" prskl Tommy první věc, která mu proběla hlavou. A Joeovi připadala vtipná.
"Myslíš, že tě ten tvůj manželíček někde hledá? Těžko. A i kdyby, mí kluci se o něj postarají" zasmál se a obešel židli, zastavil se přesně za Tommyho zády.
"Dělejte si se mnou co chcete, já nejsem důležitej ale nechte Adama být, co od něj chcete?" řekl blonďáček o něco tišeji.
Joe se naklonil k jeho uchu. "Ty jsi jediná věc, pro kterou Lambertovic kluk udělá i nemožné. A jestli tě najde, pak uvidíme zač mu stojíš a co udělá pro tvou záchranu. Je to jednoduché, stačí, když nebudeš vyšilovat, spolupracovat s námi a já nedám nikomu povel na jeho zastřelení. Rozumíme si?"
Tommy jenom polkl. Jestli teď něco udělá, něco co by Joea naštvalo, dal by snad Adama zastřelit? Rozuměl tomu správně? Stisl víčka pevně k sobě a vytlačil ze svého oka slzu. "Rozmuíme" vydechl.
Poté Joe s vítězným úsměvem odešel a nechal Tommyho se skupinou ozbrojených mužů.
Mohlo se to posrat ještě víc? Nemohlo. Tohle už bylo moc. Stala se z něj návnada, obyčejná návnada aby se Joe Black zbavil Adama Lamberta,kterej mu už nějakej ten pátek leží v žaludku. Nezmínil síce nic ale určitě ho nenechá jenom tak odejít, půjde rovnou za ním, jestli se mu podaří Adama nějak zlomit.

*
Prodíral se lesem se zbraní v ruce. Jestli někde najde toho syčáka Blacka, skončí s prostřeleným mozkem, říkal si Adam. Není možný, že mu naráz vzali jeho potěšení, zlobu, zábavu a možná začínající lásku. Obeznámil otce s problémem a ten alarmoval organizaci. Okamžitě se vydali hledat Tommyho a Joea. Když volal Jakea, poprosil ho o pomoc s hledáním. Pořád mu nebylo jasný, jak to může Jake tak sportovně brát, dokonce okamžitě souhlasil jako kdyby šlo o jeho svěřence.
Vzal mobil z boční kapsy, protže mu vyzváněl. Odemkl displej a našel si zprávu od Jakea, že ho čeká na pláži za městem. Nebyl daleko, a když ho uviděl, rozběhl se k němu.
"Ahoj, díky ti ješté jednou, žes přišel" usmál se co nejděkovněji Adam.
"To je jasný, jsem tu pro tebe kdykoliv" usmál se Jake.
"Co to máš?" zamračil se, protože viděl Jakevi záda, na kterých si hověla megalitickej vak.
"Jsou tam zásoby tak na tři týdny, nože, náboje do zbraní, lano, prostě snad všechno. Nikdy nemůžeš vědět, co se ti hodí na takové výpravě.."
"Jakeu, ale já nic brát nechtěl" ohradil se Adam. I když mu bylo jasné, že jestli ho nenajdou hned, což bylo naivní myslet si, příjde taková vábava vhod.
"Mlč." odsekl Jake. "Nebudu poslouchat jak se v noci prohazuješ v stanu ze strany na stranu že ti je zima a nebudu přihlížet jak zobež bobule z keřů v lesích"
Adam se musel pousmát. V tomhle ho Jake dokonale znal, nejdřív mele svou ale pak mu to příjde vhod.
Vydali se společně na sever.

"Budeš to jíst?" zeptal se Jake, když po dlouhé cestě lesem otevřel jakousi konzervu, zatím co Adam zabezpečoval oheň.
"Ne, ale klidně si dej, když chceš" mávl rukou Adam a dále se zamyšleně věnouval koukání na suchě dřevo, které tam nanosil.
Jake se začal smát. "Víš proč se tě to ptám? Protože tady asi deset minut jenom civíš na dřevo. To ani nemluvím o tom, že jsem ti asi desetkrát řekl, že místo čtyř konzerví s fazolí máme tři plus jednu s kočičí stravou a ty mi řekneš, abych ji snědl. Měl by sis odpočinout, Adame. Opouštění se a soustavné přemýšlení ti nedělá dobře"
"Je to v pohodě" zdůraznil Adam první slovo a tím dal Jakeovi najevo, že o tom dále nechce mluvit. "Beru si noční stráž" dodal, než Jakeovi hodil z vaku spacák a řikrývku.
Cestou na tuhle louku, kde právě seděli, ho Jake obeznámil s tím, že Blackovi muži slídí kolem Seattlu a hledají ho. Takže si museli dávat pozor. Což bylo Adamovi úplně jedno. Mohl by i zemřít protože už nikdy nevymaže z hlavy ten otřesný pocit strachu o Tommyho. Na druhou stranu, jestli by ho za ním vzali, vydal by se jim dobrovolně...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vall Vall | 8. října 2013 v 19:50 | Reagovat

Co nejdřív další díl ! :3 Umíš dokonale napínat lidi ! -.- víš to ?! :D

2 Rosett Rosett | 8. října 2013 v 19:52 | Reagovat

Panebožeee o.O Tak Tommy brání Adama a Adam chce bránit a zachránit Tommyho:DDD No to je sice hezký, ale pěkně zamotaný o.O Ahjooo, kdy už konečně ti dva budou mít pokoj jen pro sebe a já se už konečně dočkám nějakýho "dobrýho" dílu? :D 3:) No neva...Pěkný akční drama z toho máš :D <33 Těším se na další část:) A NÉ, ŽE SI DÁŠ ZASE NA ČAS, JAKOŽE TEĎ SIS DÁVALA ALE POŘÁDNĚ. -.-"

3 Nadine Nadine | 8. října 2013 v 19:56 | Reagovat

[1]: Snažím sa :D

4 Barči Barči | 9. října 2013 v 23:10 | Reagovat

Ty napínačka jedna! :D Takto nechať niekoho čakať...ale stálo to za to :* teším na čo najrýchlejšie pokračko! :) :*

5 Lulka Lulka | 12. října 2013 v 10:11 | Reagovat

Rozmýšľala som nad blbosťou,že ako by asi Jakeovi chutila tá konzerva :D ..je to tak krásne ako chce Tommy aby sa Adamovi nič nestalo a Adam chce zachrániť Tommyho :3 Jo,daj sem ďalší diel čo najskôr,je to fantastické <3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama