Another Nameless Story XIV.

2. října 2013 v 18:23 | Nadine |  Another Nameless StoryMohlo být snad něco lepšího? Nedokázal si to představit.
Jeden polibek, jako tisíc ruží, jemějších než hedvábí. Byly to motýlci, nebo co ho tak dokonale šimralo v břichu? Pocit štěstí, radosti a vzrušení. Euforie z právě prožívaného. Ničí rty mu nikdy nepřipadali tak podmanivé jako ty Adamovi, nebo se mu to jenom zdálo?
Tommy se odtáhl. Nechtěl to dělat ale potřeba popadnout dech byla silnější.
"Cos to..." vydechl. Nemohl mluvit, neměl na to sílu. Adam mu vzal dech, doslova. Nečekaně byl šokován jeho počinem.
"Klidně mě uhoď, já to pochopím" šepl Adam kousek od jeho rtů. Musel je znova ochutnat ale na to ještě bude času dost.
Blonďáček jenom zakroutil hlavou. Místo toho aby to opravdu udělal, a že chtěl, postavil se a šel dolů. Musel se nappít, nadýchat čerstvého vzduchu, cokoliv co by mu pomohlo rozdýchat tenhle okamžik. V ložnici najednou nastalo hrobové ticho a to ho dusilo nejvíc.

"Co jsem udělal špatně?" dumal Adam. Byl si jistý, že Tommy to cítí stejně, Jake mu to potvrdil taky. Tak co se děje?
"Že bych se spletl?"
Nic radši neříkal a nad ničím nepřemýšlel. Lehl si na postel a zavřel oči. Co se týkalo Jakea, nikdy mu nelhal a měl na lidi dobrý odhad. Měl by mu věřit, co se týče Tommyho citů vůči němu nebo je nemá brát tak vážně, aby se nespálil? Obě teorie by mohli být skutečností - Tommy se neodtáhl i když mohl. A neuhodil ho jak mu Adam nabízel. Kdyby se naštval, udělal by to. Na tolik už ho znal a věděl, že je pěkne tvrdohlavej! Neodmítnul by takovou nabídku, zvlášť když se předtím pohádali. I když.. dnes večer to udělá znovu! Pokusí se o to opět, opět ho políbí, možná něco víc...

Ať si Tommyho mozek říkal co chtěl, Tommyho srdce mělo sto chutí běžet naspět nahoru a vylíbat z Adama duši! Ale nemohl. Nemohl se mu jenom tak poddat. Nebyl si jist, jestli to mělo znamenat další provokaci nebo ho Adam políbil z vlastní vůle. Radši nad tím moc nepřemýšlel a nalil si sklenici vody. Vypil ji téměř za sekundu, jak mu z toho vyschlo v ústech. Sedl si na povovku a čuměl na černou obrazovku televize.

*

Ještě v tu noc se šel Adam projít. Tommymu řekl, že jde prozkoumat bezpečnost okolí, ale nebyl si jistý jestli ho Tommy vůbec poslouchal. Odkdy ho Adam políbil vůbec se nebavili. Adam se snail navázat tozhovor ale bylo to těžké. Na každou druhou tému Tommy odpověděl, že je unavený a nechce se mu vést dlouhé rozhovory. Tak se Adam oblékl a šel se projít.
Myslel si, že udělal největší chybu svého života. Políbit Tommyho, spontánně, bez upozornění nebo sebemenších náznaků se mu řádně vypomstilo. Myslel si, že tak to bude nejlepší, alespoň uvidí jaká bude Tommyho reakce. Ovšem, nepovedlo se a Tommy s ním vůbec nemluví. Byl by radši, kdyby se pohádali. Alespoň by měl na svou mlčenlivost důvod.
"Možná nad tím přemýšlí stejně tak jako já teď..." mumlal si popod nos, zatím co kopal do drobného kamění v písku. Ruce měl před chladným vánkem ukryté v kapsách dlouhého černého kabátu.
"Ach jo, zvoral jsem to" mračil se Adam na Měsíc. Povzdechl si a klekl do písku. Bylo v něm pár mušlí a lastur. Pousmál se. Napadlo ho, že i Tommy je taková mušlička. Tvrdá, no ne nerozbitná.
Když odhadl, že už může být polnoct, vrátil se domů. Zdálky viděl, jak se v domě, konkrétně v kopelně rozsvítilo a následně zhaslov světlo. "Asi něco zapoměl" napadlo ho.
Z hlavy úplně vypustil myšlenky na nevydařený romantický incident a promyšlel si nový plán. Dnes večer bude s Tommy spát... v jedný posteli. Jestli ho nevyhodí, je to na dobré cestě. I když realita byla, že ho určitě vyhodí.

"Tommy?" otevřel vchodové dveře a rozhlédl se z předsíně po obýváku a kuchyni. Vešel dovnitř a zavřel za sebou dveře. Ze spodního patra se neozývalo nic.
"Pravděpodobně spí" napadlo ho. Svlékl se a šlapal pomalu schody nahoru. Opatrě vzal za kliku dveří od ložnice a nakoukl dovnitř. Tma zahalovala všechno, takže vůbec neviděl, jestli Tommy už spí nebo ne. Opatrně zavřel a přešel k posteli. Doufal, že už spí, protože to na co se chystal by se mu nepropeklo. Vlezl do postele a opatrně se otočil směrem Tommyho stranou. Naklonil se blíž se něco se mu nezdálo. Natáhl ruku a když našmátrla jenom nedotknutý polštář a přikrývku, zhrozil se.
"Tommy?" zeptal se s obavami v hlase. Rozsvítil noční lampičku a vypleštil oči.
"Proboha!"
Utíkal se podívat do koupelny, prolezl všechny místnosti, vyběhl i na terasu i pláž, ale nikde nic! Po Tommym se slehla Zem! Vytáhl ke svého kabátu mobil a vytočil číslo Tommyho mobilu, no když ho slyšel vyzvánět v obývacím pokoji, i poslední štipka naděje ho opustila a jeho srdce se zmocnil strach. Sklesle se svezl k zemi a po tváři mu stekla slza.
Udělal jsem chybu, můžu za to já, neměl jsem nikam chodit, je v nebezpečí, něco se mu mohlo stát...
Dokonale ho to zežíralo zevnitř. Jednou věcí si teď konečně jistej byl. Tommyho unesli!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vall Vall | 2. října 2013 v 18:35 | Reagovat

Děláš si prdel ?! Děláš si prdel, že jo ? Néé !! :( Já nechci aby Tommyho unesli ! :( Běda ti, jestli z týhle začínající "Lovestory" uděláš horror a Tommymu se něco stane ! -_-

2 GrencA GrencA | 2. října 2013 v 18:38 | Reagovat

Ale notáák.. :DD no doufám, že z toho neuděláš horor a Tommyho nenecháš umřít pod rukama toho zloducha.. :D

3 Killjoy:3 Killjoy:3 | 2. října 2013 v 18:39 | Reagovat

Děláš si kurva prdel?! Jak jako že ho unesli?! Ooo...jestli se Tommymu něco stane tak to prestanu číst! -_- Ano, tohle je vydírání..:D -.-

4 Rosett Rosett | 2. října 2013 v 18:42 | Reagovat

Tak do háje Mikušová!!!
Tak krásně nakousnutý, já celá žhavá na to, co se bude dít a ono tohle. SUPER.
Bože chůďa Tommy...Chůďa Adam..CHUDÁCI!:( Zítra čekám další díl. A fofrem!
Bože ty to děláš čím dál horší:DD :/

5 Barči Barči | 2. října 2013 v 18:53 | Reagovat

jémine, takto to utnúť, veď ja asi prasknem! :D :D no páni, dúfam, že ho Adam zachráni ;) :)

6 Lulka Lulka | 2. října 2013 v 20:59 | Reagovat

Tommy-mušlička :3 to je tak krásne prirovnanie :3 ..chudák malý,prečo si ho nechala uniesť? :/ ..rýchlo ďalší diel,a nech to dobre dopadne!!..Inak je to napísané krásne a dokonale <3 :3 :)

7 Tínka Tínka | E-mail | 2. října 2013 v 22:34 | Reagovat

:'OOOOO chudák Tommy .... doufám že ho Adam bzro nejde a nic se mu nestane .... jinak je to opět krásně napsaný :333333 těším se na další díl !... :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama