Another Nameless Story XIII.

29. září 2013 v 19:01 | Nadine |  Another Nameless Story

Víkend přišel a Jake se opravdu stavil.
"Ahoj" objal ho Adam mezi dveřmi. "Jsem rád, že ses stavil" zamumlal do jeho kůže.
"Taky jem rád, že tě vidím" usmál se Jake, když se od něj Adam odtáhl.
"Jaký byl let?" odstoupil Adam ode dveří a vzal Jakeovi bundu. Pověsil ji mezi ostatní a táhl Jakea do obýváku.
"Nebylo to nic zvláštního, těšil jsem se na tebe" pohladil ho tváři a naklonil se k polibku.
"Hele, Jaku, musíme si o něčem promluvit" posadil se na pohovku a sám si sedl naproti němu.
"Jasně" přikývl kluk a opřel se.
Adam se nadechl, že začne ale nemohl nabrat odvahu. "Dáš si něco k pití?" postavil se rychle. Musel dohnat čas, kterej nevyužil pro rozmýšlení, co mu poví.
"Adame, neprotahuj to. Cítím z tebe problém, tak si sedni a řekni co máš na srdci" vyklopil to na něj Jake. Začínal litovat, že mu o sobě tolko řekl, tudiž by ho teď nemohl tak zatraceně rychle odhalit.
Sklesle si sedl na pohovku a promnul si ruce. "Jak bych začal.."
"Od začátku?" rejpal Jake. Cítil fakt dost vážnej malér, nechtěl se zdržovat. Čím víc to Adam protahoval, tím víc se mu to nelíbilo.
"Jde o to, že se nemůžeme dál stýkat" promluvil Adam po úděsných pěti minutách. Vzápetí to ovšem olitoval, neboť Jakeův obličej ztuhl. Vypadal, že mu za chvíli praští.
"Myslel jsem si to"
No ale tuhle větu nečekal ani v tom nejlepším případě. "Myslel?" zamračil se Adam.
On snad věděl, že se rozejdou? Plánoval to snad sám?
"Čekal jsem to, když jsme teď tak daleko od sebe. Vztahy na dálku jenom málokdy vydrží.."
"Tys nepočítal ani s tím, že nám by to mohlo vyjít?" postavil se zase Adam. Začínal mít vztek. Ale co to tady vůbec řeší?
"Stavím se, že to děláš kvůli Tommymu" zvedl k němu Jake hlavu. Z rozchodu nevypadal vůbec zdecen, spíš byl celken v pohodě, to Adama děsilo ještě víc, protože on sám to nesl dost dramaticky.
Zarazil se v půli pohybu, když se chtěl posadit zpátky na pohovku. "Kvůli Tommymu?"
"Kvůlli němu. Cítíš k němu něco?"
"Já ani sám nevím" povzdechl si Adam a ztratil tvář v dlaních. Jake k němu okamžitě přiskočil a hladil ho po zádech.
"Nezlobím se na tebe, žes mě nechal kvůli Tommymu. Nezlobím se vůbec, já tě chápu. Možná jsem idiot ale dokážu to respektovat. Hlavně, když seš s ním pořád, navykl sis na něj, máš potřebu a povinnost ho chránit. Já to chápu"
Adam vůbec nechápal, jak to mohl jeho ex přítel říct o jeho největší konkurenci. Kupodivu mu to hodně pomohlo srovnat si v hlavě jaký vztah k Tommymu vlastně má.
"Děkuju Jakeu, že to bereš tak pozitivně. Pořád pro mě budeš jedna z nejdůležitějších osob mého života, na to nezapomeň!" čapl ho a dlouho ho objímal.

Mezitím Tommy nahoře v pokoji obvolával všechny svoje kamarády a rodiče. Mohlo bý tak půl desáté večer, když zdola slyšel dvojitý smích. Nezdálo se mu to a zaposlouchal se do něj. Žeby si Adam pozval nějaké kamarády? Nevěřil tomu, že se Adam takhle úpřimě směje, znělo to jako by ho někdo lechtal!
Típl hovor a šel se nenápadně podívat na spodní patro.
Když stál na schodech, sylšel ten smích znovu. Podíval se zaostřeně do prudce osvětlené místnosti, spozoroval Adama a nějakého chlápka povídat si na gauči. Pochytila ho vlna žárlivosti, hned jak si uvědomil, že se tady Adam baví s Jakem.
Rychle zmizel zase nahoru do pokoje. Vyhledal rádio a pusil ho na největší hlasitost.

Do klidné místnosti plnící se jenom smíchem se zhora donesli pravidelné tóny největšího hitu Metallicy. Dunili tak silně, že si oba muži museli zacpat.
"Půjdu se zeptat co vyšiluje!" zakřičel Adam a zacpával si uši. Doběhl nahoru, kde byl zvk bass a giar ještě intenzivnější. Otevřel dveře, že se téměř rozletěli.
"KURVA, PROČ DĚLÁŠ TAKOVEJ KRAVÁL?!" rozkřičel se.
"Adame, kurva se neříká" upozornil ho Tommy jakoby nic a dál si četl v časopise před sebou.
Adam ho vůbec neslyšel ale odečetl mu něco málo ze rtů. "PROČ TO NESTIŠÍŠ, KDYŽ S TEBOU MLUVÍM?!"
"Protože já stebou mluvit nechci!" odskel Tommy a věnoval ADamovi vražednej pohled. Ten se s tím nepáral, sám vypnul rádio.
"Kdo ti kázal se toho dotýkat?" naštvaně k němu doběhl a máchal kolem sebe rukama. Kdyby se Adam neuhýbal, asi by to schytal.
"Hele, celkem jsme se s Jakem bavili a tys nám zkazil zábavu" chytl mu ruce a pevně mu je držel. Mohl sebou Tommy cukat jak chtěl, nepovedlo se mu vymanit se ze zkušeného Adamovho zajetí.
"Víš o tom, že to rádio je moje? Mohu si s ním dělat co chci" obhajoval se blonďáček.
"Ale tenhle dům je můj" řekl Adam protiargument, kterému Tommy nemohl konkurovat. Přesto se mu nelíbilo, jako ho ten kluk, co si domů přítahl toho vořecha Jakea, držel.
"Pusť mě!" metal sebou.
Adam už nevěděl, jak ho zadržet, proto s ním držíc ho za předloktí mrsknul na postel. Okamžitě ho fyzika přitáhla, takže ho mírně zalehl.
"Lamberte, cheš pěstí?" mračil se blonďáček. Ne, prostě se s ním teď nebude hrát. Radši ať si jde ua svým přítelíčkem!
"Chci abys držel chvíli hubu a nedělal kravál. Když Jake odejde, dělej jsi co chceš" řekl Adam.
"Proč bych se měl přispůsobovat nějakýmu děcku?" odsekl Tommy a odvrátil tvář, aby Adam neviděl jak rudne vzteky, když vysloví jeho jméno.
"Protože je to můj host a ty by ses měl chovat slušněji" pustil mu ruce a šel dolů omluvit se Jakeovi. Doufal, že si Tommy jeho radu veme k srdci a nechá toho. Alespoň pokud se s ním nerozloučí.

Jakmile dopadli jeho paty na pevnou zem, Jake otvíral vchodové dveře.
"Jakeu!" rozběhl se za ním. "Kam odcházíš?"
"Jdu si koupit letenku a letím domů" usmál se jakoby nic.
"Pokud jde o Tommyho.."
"Ne to ne. Tedy jo ale neboj se" pousmál se Jake. "Jdu domů aby ses promyslel. Každopádně, jestli se něco stane, jsem tady abych ti pomohl. Jo a ještě, chtěl jsem ti říct, že mi přišla smska od tvého táty jaks byl nahoře. Tommy je ve vážném ohrožení. Jestli se tvůj táta nemýlí, nejsou daleko od toho aby zjistili, kde jste. Takže by jste si měli udělat výlet, dokud se situace neuklidní"
"Jdu se ho zeptat.." ukázal palcem za sebe.
"Prosím tě, hlavně není potřeba ho zneklidňovat. Neříkej mu nic, jenom ho vem na výlet" skočil mu do toho Jake s naprostou trefnou poznámkou. Adam se jenom koul do rtu, to ho nenapadlo! Tommy by pak vyváděl ještě víc...
"Jak víš, že se mnou půjde? Myslel jsem, že je už v pohodě ale očividně se pořád vzteká a nemá mě rád" vydechl.
"Má. Ten výstup nahoře mluvil za vše. Kdyby takhle nežárlil, nekejvne ti na možnost společně strávenýho víkendu osamotě, což ti kývne jakože se Jake jmenuju" usmál se a zmizel.
"Jak to mys.." než se Adam vzpamatoval, taxík s Jakem uvnitř odcházel.

"Mám pro tebe nabídku" ozval se Adam ode dveří. Chvíli jenom koukal opřený o dveře, jak si Tommy listuje v časpisech a zpívá si.
"Chceš mě poslat na převýchovu nebo co?" řekl nezaujatě blonďáček.
"No ty jseš chytrá kočička" zasmál se Adan. "Ne, spíš jsem myslel, jestli by sis se mnou zítra na dva dny někam nezašel. Mohli bychom zakopat válečnou sekeru a společně se zabavit, co ty na to?" kousl si do rtu, už po několikáté a zvedl obočí. Jasný signál, aby mu Tommy řekl svůj názor na jeho ponuku.
"V čem je háček?" zamračil se. Něco mu tady nehrálo, jenom tak, z ničeho nic by ho nevolal na výlet.
"V ničem. Ale nechci abys tady svou žárlivostí zamořoval ovzduší. Venku se to lehko ztrácí" usmál se sladce a sedl si k němu na postel.
"Jakou žárlivostí? Myslíš že žárlím? Na tebe? No to určitě!" prudce se posadil Tommy a uškrnul se. Ovšem, nevybral to a zamotala se mu hlava.
"Pozor!" kdyby ho teď Adamova dlaň nezastavila, šeredně by si narazil hlavu o noční stolek.

Když se teď nad ním takhle černovlásek skláněl, dokonale mu viděl do obličeje, do jeho čokoládových očí. Pomalu ho za hlavu bral zpátky. Tommy, otřasen předchozím aktem se ani nehl. To byla pro Adama jedinečná šance!
Jakmile seděl, jeho ruce sklouzli k Tommyho tváři. Vzal ji do nich a uvěznil jí tam.
"Sereš mě! Strašně..." šeptal, zatím co se blížil pekelně blízko jeho rtům.
"Já to dělám rád!" bránil se Tommy. Jedním prstem si přehodil vlasů, které mu padali do obličeje, na druhou stranu.
Adam se pousmál. "A právě tímhle si o něco koleduješ!"
"Vždyť já nic.." začínal se rozkřikovat Tommy, ovšem to byla ta chvíle, když si Adam rychle přitáhl jeho obličej k sobě a nenásytně ho líbal, že se chudáčkovi Tommymu musel zatočit celej svět!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vall Vall | 29. září 2013 v 19:51 | Reagovat

Miluju tě !! :33 dokonalý, dokonalý, dokonalý ! :3 moc se ti to povedlo ! hlavně ta poslední část :3 konečně pusa :3 a má to i luxusní délku :3 prostě dokonalý ! :3

2 Lulka Lulka | 29. září 2013 v 20:47 | Reagovat

To je tak krásne!! :3 pri tom rozchode som bola tak trochu smutná,ale to neni o Jakeovi :D ...dokonale rozkošne píšeš o Tommym :3 super sa to číta!Proste dokonalosť! :3 som nedočkavá,už čakám ďalší diel :)

3 GrencA GrencA | Web | 29. září 2013 v 22:23 | Reagovat

Luxus, luxus, luxus! :3 :3 :3

4 D. W. D. W. | 29. září 2013 v 23:22 | Reagovat

"Nechci abys tady svou žárlivostí zamořoval ovzduší." tahle věta mě naprosto dostala :DDD Jinak fakt úžasné, hlavně ten konec.. :3 a těším se na další díl!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama