Another Nameless Story XII.

23. září 2013 v 13:52 | Nadine |  Another Nameless Story
Keďže mám teraz viac času, máte tu novú časť :) A keďže vidím, koľko ľudí túto poviedku číta, bola by som rada ak by sa tu k tejto časti objavilo aspoň 10 komentárov. Potrebujem vidieť nejakjú odozvu aby som vedela, či v tomto ešte pokračovať alebo začať s niečim iným. Myslím, že 10-komentárové pravidlo zavediem asi na kadžú časť a potom možno budú poviedky pribúdať častejšie. Prosím, neberte to tak, že vás do niečoho nútim alebo dávam nesplniteľné podmienky alebo mám hlúpe požiadavky ale naozaj si myslím, že úprimný názor na poviedku vyjadrený v pár vetách vám nezaberie celú večnosť, takže by som vás naozaj chcela pekne poprosiť o vyjadrenie tu alebo na facebooku ;))


Když se trochu uklidnil a umyl nádobí po večeři, vzal velký hrnek s kakaem a zašel nahoru za Tommym. Sám sebe se ptal, proč to vůbec dělá ale nedokázal si rozumě odpovědět. Třáslli se mu ruce, nevěděl co to spůsobuje. Jediné, čím si byl naprosto jistý bylo to, že to chce s Tommym urovnat. Otřásl se a napřímil jakoby šel k prezidentovi. Zaklepal na bílé dveře a čekal na povolení vstoupit. Z místnosti se však neozvalo nic, ani nejslabší zvuk. Nechtěl riskovat další Tommyho útěk nebo jinou volovinu, kterou by váháním přepásl, proto vešel dovnitř.
"Já ti přece nedovolil vstoupit!" říkalo něco nabručeně z postele.
Adam se sám pro sebe pousmál. Stál zády k Tommymu, jak zavíral dveře, proto si to mohl dovolit. Otočil se a rozešel se k němu s šálkem v ruce.
"Něco jsem ti přinesl. Táta mi ho vždy dělával, když jsem se zlobil a mě pak přešla veškerá zlost"
Tommy se zadíval na předmět v Adamově ruce. Obhlížel si jeho dlaně. Muselo ho to hodně pálit, prsty, kterými šálek objímal měl úplně rudé. Natáhl se po něm a vydal ze sebe tiché "dík".
Adam se usadil na posteli naproti němu a sledoval ho. Vůbec ho nezajímali Tommyho pralinkové oči, probodávající ho až na kost. Necítil se příjemně, když si měl vychutnat onen nápoj a někdo ho při tom upřeně sledoval.
"Chceš ještě něco?" řekl otráveně blonďáček a položil se i se šálkem do peřin.
"Proč jsi tam mrzutý? Měo ti být jasné, že tě půjdu hledat a že tě i najdu, zvlášť když sedíš nedaleko domu!" nedal se Adam. Tommy si hold neuvědomoval, jakou starost o něj měl. I když ho většinou ovládal vztek.
"Chtěl jsem domů!" řekl blonďáček jako malé dítě a zamračil se na hladinu kakaa.
"Už opět začínáš?"
"Ne. Radši nic neřeknu, protože tobě asi Jake nechybí tak jako mě Lisa a ostatní! Co mi na to řekneš? Jake si možná někde užívá bez tebe, protože si jednoduše zvykl na tvou nepřítomnost! Zatímco já tady sedím s tebou, pánem dokonalým tyranem, který mě tady vězní a neuvěřitelně sere! Víš, já myslel, že když už jsme ti manželé měli bychom se podle toho taky správat!" štěkal na něj Tommy.
Adam ho napjatě poslouchal ale po poslední Tommyho větě se donutil zvednout a kousek ustoupit.
"Chovat se podle toho? Myslíš, že bych s tebou spal? Jsi můj svěřenec!" ukazoval na sebe a na něj, pořád nějak gestikuloval.
"Jo, po ničem jiném netoužím, ty prase" přetočil menší muž duhovkama. "Jen se ti snažím říct, že manželství si nepředstavuju tak, že budu sedět doma na prdeli a dělat někomu hospodyni. Měli bychom si někde vyjít nebo já nevím co. Né, že bych po tvé společnosti nějak toužil..." zvedl Tommy ruce v úrovni svých ramen.
"Ty si asi neuvědomuješ, co všechno musím dělat proto, abys byl v bezpečí!" rozkřičel se i Adam. Přestávala ho tahle konverzace bavit. Už zase se bezmyšlenkovitě hádaj a nikam to nevede!
"Ale prosím tě. Jak můžeš být pořád tak vyděšenej? To nejsem ani já! Snad si nemyslíš, že Joe Black sedí někde v křoví před domem a čeká jenom na to, kdy vystrčím paty z domu. Chybí mi rodiče, chybí mi kámoši. Proč mě prostě nemůžeš jednou, alespoň jednou, pustit do města abych se nemusel vztekat na tebe?"
"A na kom se budeš vztekat ve městě? Zbiješ někoho?"
"Ne, ježiši" povzdechl si Tommy. On ho snad vůbec nechápe! "Proč se s tebou vůbec vybavuju? Chci spát, dobrou" Rekordně rychle se otočil a zalez pod peřinu. Šálku s kakaem se ani nedotkl.

*

Skláněl se nad záchodovou mísou a pomalu do ní lil veškeré kakao. Povzdechl si.
"Mě že nechybí? Jo, sakra! Jasně, že mi chybí!" říkal si Adamv hlavě. Tommy to nemůže pochopit. Když s Jakem do tohodle vztahu šel, jasně si museli stanovit jisté meze, věděl, že to bude těžké sloučit práci se vztahem ale nechtěl o něj přijít. Tommy mu však nasadil do hlavy brouka. Opravdu si za něj jeho Jake nenašel náhradu? Je mu pořád věrný? A je Adam věrný jemu? Nic se mezi ním a Tommym nestalo ale jejich věčné hádky ho děsí, sežírají zevnitř. Tak moc si přál aby bylo všechno v pořádku. Aby se nemuseli hádat a především aby ho Tommy pochopil ale.. Opravdu se až tak bojí o jejich bezpečí, že udělá i zbytečné, aby je ochránil? Je to s ním až tak těžké aby byl pro toho malého blonďáčka nesnesitelný? Příliš mnoho otázek a málo odpovědí.
Musí se o to postarat. Tommy se na něj nesmí zlobit, musí se přestat pokoušet utíkat a musí dát do přádku věci s Jakem. A mimo jiné sledovat Blacka.

Ještě před tím než šel spát, napsal Jakeovi zprávu, jestli se nemůže tenhle víkend stavit. Doufal, že mu do rána odpoví. Pak si zašel do kuchyně a zavolal do organizace. Nadiktoval jim číslo, které později jejich ústav ošetří. Bude tajné, bude patřit pod ochranu organizace a Tommy na něj bude moct volat jenom na kontakty, které si tam uloží.
Pospíchal k němu nahoru a doufal, že ještě nebude spát.
"Co se, lezeš?" otočil se na něj rozespalý Tommy. Vlasy mu lítali na všechny strany, byl pořádně rozcuchaný. Adam se opět pousmál. Na Tommyho smůlu byla místnost osvětlena velice špatně, jenom měsíčním světlem ale kdyby přišel ráno, Tommy by se tomu určitě potěšil. Odjakživa chtěl vidět Adama usmívat se..
"Přinesl jsem ti speciální telefon. Bude ti sloužit na kontaktování s rodinou a pár přáteli. Nemusíš se bát, že ho někdo napichne, má ho pod dohledem naše organizace a hovory budou kontrolovány jenom tam. Volat můžeš jenom na kontakty, které si předtím uložíš. Zatím tam máš jenom moje a taťkovo číslo, kdyby se něco stalo a já bych nebyl doma. Doufám, že se zlobíš míň.." pohlédl na něj Adam. Pohledy se jim setkali. Černovlásek se chvíli rozmýšlel, jestli mu vlasy, cez které k němu nevěřícně koukal odhrnout ale nechtěl riskovat facku nebo kopanec a další modřiny. Měl jich na sobě dost!!
"Díky" vydechl Tommy a natáhl se po Adamovi. Čapl ho silně kolem ramen a objímal jej. Adam se trochu zapotácel ale udržel se. Objal ho zpátky a přivřel oči. "Nemáš zač" šepl a usmál se. Snad pořádně za celou tu dobu!!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 GrencA GrencA | 23. září 2013 v 14:44 | Reagovat

Jak se Adam snaží všechno urovnat.. :3 To je také miloučké.. :3 A ten konec.. Ach.. :3 :D
Doufám, že bude další díl co nejdřív.. :3

2 Wolf Wolf | 23. září 2013 v 14:53 | Reagovat

Božé , milujem túto poviedku ! :D To je také ňuňú :3

3 Barči Barči | E-mail | 23. září 2013 v 15:06 | Reagovat

no konečne sa ti kohuti trocha uzmierili :D no som veľmi zvedava ako to pojde dalej :) prosim, co najskor pokracko :*

4 Lulka Lulka | 23. září 2013 v 15:21 | Reagovat

Kakauko..objatie..Bože,to je tak krásne :3 Adam by sa mohol už vykašľať na Jakea,keď tam má Tommyho O:) :D ..ale,čo dodať,zbožňujem tú poviedku :3 *čaking na ďalší diel <3 :)

5 Tamy Tamy | 23. září 2013 v 16:56 | Reagovat

Aww, Adam taký sladký :33 A jasné je ,že určite nič necíti k Tommymu (y):33
Jake? Poslať ho niekam -.- !
Objatie, nabudúce bozk.....len sa ti snažím napovedať :3 Hrozne sa teším na ďalší diel, tak prosím.. a samozrejme nás to baví! Najlepšia poviedka proste :3

6 Vall Vall | 26. září 2013 v 20:43 | Reagovat

:33 Nejlepší povídka ! už chci další díl ! :3
konečně ho Tommy taky obejmul ! :3 aspoň něco :3 doufám, že bude co nejdřív konečně i něco víc :3

7 Rosett Rosett | 26. září 2013 v 21:58 | Reagovat

Ten konec prostě!<33 To je kouzelný :3 ♥ V příštím dílu čekám něco víc, je ti to jasný!:DD A super povídka, ovšem že. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama