Another Nameless Story XI.

22. září 2013 v 17:04 | Nadine |  Another Nameless Story
Hell yeah, po dlhej dobe !! Smějící se


"A máme dvadcet millionů?" zeptal se Tommy se zájmem. Adam si ho prohlížel s nevěřícným pohledem. Snad nespí s bankéřovým synem.
"Jistě, že nemáme!" zavrčel. "Kde bych je vzal? Nemám nic"
"Tvůj otec by nám nepomohl?"
" Myslíš, že ti to pomůže? Co když by něco udělali i jemu?" zhrozil se černovlásek.
"Tady přestává veškerá legrace.." procházel se kolem kuchyňské linky sem a tam. V dlaních svíral telefon.
Tommy seděl na přilehlé židli a přemýšlel. "Co by se stalo, kdybys mě jim nedal?"
Muž naproti němu si dovolil zastavit a přemýšlet nad novou myšlenkou. "Pravděpodobně by šli nejdřív po mém otci a pak po mě. Organizace je připravena na Joea poslat své chlapi kdykoliv se ještě ozve. Pravděpodobně budu jedním z nich a ty půjdeš za mým tátou.."
Tommy jenom souhlasně přikyvoval. "Půjdu za nima" prohlásil statečně. Nemohl riskovat Adamův život a život jeho táty, měli významnou úlohu, zatím co Tommy ne.
"Ať tě to ani nenapadne!" udělal dva dlouhé kroky a stál v těsné blízkosti blonďáčka.
"Proč ne? Vždyť bys na tom ještě zbohatl!" divil se Tommy.
"Ty to asi nechápeš, viď? Tady vůbec nejde o peníze. A kdybychom tě vidali Blackovi, organizace by po nás hned šla. Kromě tvého svěděctví, nemá policie ani organizace žádné důkazy o Blackových činech, takže je zcela nepřápusné vidat tě mu. Čím dýl budeš naživu, tím dřív ho dolapíme. Jsi jediná věc na světě, kterou teď Joe Black potřebuje víc než sůl..."
Tommy jenom polkl a pohledem přepaloval podlahu. Stín Adamových nohou zmizl z dohledu.
"Zajdu do města.." rozešel se směrem ke vchodu. Už se natahoval pro mikinu, když uslyšel třesknutí. Myslel si, že se něco stalo ale byla to jenom Adamova ruka, která mu znemožnila odchod.
"Ne" řekl černovlásek po chvíli.
"Proč ne?"
"Protože je to nebezpečné. Nemáme ani ponětí kde ti lidi jsou. Nevíme nic, nemůžu riskovat tvůj život!"
"Proč proboha tak vyvádíš? Jdu se jenom projet po pláži!" lomcoval s klikou ale marně. Adam stihl mezičasem zamknout.
"Fajn, co tady teď jako mám dělat, pane rozmrzelej špione?" zamračil se a založil si ruce na hrudi.
Adama pochytila zlost. Přikrčil se a vzal Tommyho do náruče. Pak si ho přehodil přes rameno a mířil s ním nahoru do pokoje.
"Ty šmejde, kdo si myslíš, že jsi?" bušil mu Tommy pěstmi do zad. Jenom se pousmál a trochu s ním poskočil. Blonďáčkem to hrklo a zůstal celej vyklepanej.
Otevřel s ním dveře do pokoje a povalil ho na postel. "Ani se odsud nehneš, jinak tě tady zamknu!" vyhrožoval mu se zvednutým prstem.
"No jistě..." napodobňoval ho Tommy. "Královná by se zlobila, kdybych vystrčil nosánek ze dveří.
Adam byl už na odchodu, když ho Tommyho poslední věta přinutila zatnout pěsti a otočit se zpátky. Opět udělal dva dlouhé kroky, možná víc, kdo ví - Tommy postřehl v té rychlosti jenom dva - a sklonil se nad Tommym, pomalu upadajícím hlouběji do měkých peřin.
"Za prvé" zasyčel mu s pohledem zaklesněným v očích "...nejsem tady královna. Za druhé, nemáš šanci s kým si tady hraješ. A za třetí - s tohodle domu se nehneš, dokud ti sám neřeknu. Je ti to jasný?" To už se skláněl dost blízko Tommyho očí a mluvil velice děsivým tónem. Na tohle mu musel jenom kývnout, páč se bál co by bylo, kdyby se Adam Lambert naštval.
Jen co Adam opustil ložnici, začal ze skříně vytahovat štaré třička a trhat je na poloviny. Udělal si z něj dobrou náhradu za provaz a spustil ji dole oknem. Jeho úniková cesta vedla přímo na pláž. Rozhlédl se, jestli někde venku není Adam, nebo jestli se nechystá nahoru. Pro jistotu vešel do koupelny a nechal zapnutý kohoutek, jakože se koupe. Poté vylezl oknem a utekl.

Zatím Adamv kuchyni připravoval večeři pro oba. Lítal v kuchyni sem a tam. Najednou uslyšel zvuk vody. Rychle běžel nahoru. Vydechl si, když slyšel jenom vodu dopadající do vany. Chtěl jenom malinko nakouknout, podívat se, jestli tam opravdu je ale nemohl to riskovat, zvlášť když teď Tommyho připravil o svobodu volného pohybování se po okolí, teď asi nebude ten pravej společník na koupání.
"Co to..?" Adam si musel dát facku. Proč vůbec pomyslel na koupání s ním? Radši se rychle vrátil dolů dodělat večeři.
Když už ale voda tekla hodinu a na jeho voláni k večeři Tommy neodpověděl, začínal mít streach. Rozběhl se nahoru a bylo mu jedno jestli Tommyho při něčem vyruší.
Vzal za kliku a vstoupil. Voda tekla z vany ven, všude byla potopa!
"Sakra!" zanadával, když viděl tu spoušť. Vypl kohoutek a začal vypouštět vanu. Poté vzal všechny ručníky a vysušoval podlahu.
"Sakra!" zopakoval, když mu došlo, že Tommy utekl. Rozběhl se ven na terasu, aby se porozhlížel, zda ho někde neuvidí. A bingo! Seděl snad o padesát metrů v dálce. Na nic nečekal a běžel za ním.

Když se prodíral křovím v těsně Tommyho blízkosti, dělal to s maximální nenápadností a tichostí. Blonďáček si tiše hověl na starém kusu naplaveného dřeva a sledoval zapadající slunce.
"Z okna to nebylo vidět?" založil si ruce na prsou a zamračil se na svého svěřence.
"Adame!" polekal se menší muž a vyskočil do stoje. "Já.." nemohl se vykoktat. Copak mu asi řekne na takovýhle útěk?
"Řekl jsem ti snad něco, ne? Co bys dělal kdybych byl Joe?" přistoupil Tommy kousek k němu.
!Nemyslí, že je stupidní se tolik bát? Kdyby Joe Black vědel, že jsem tady, dávno by si pro mě přišel!" vyštěkl Tommy. Nenechá se předse odbít tak fádným argumentem..
Být Tommy aspoň trochu spolupracovat, neměl by Adam modřiny po celé tváři z jeho kopanců. Cestou z pláže ho totiž
Adam opět nesl na rameni, ovšem Tommy sebou cukal tak vehementně, že uštědřil svému ochránci pár kopanců a následných modřin.

V domě ho usadil na stůl a naložil mu večeři. Neochotně se do toho oba pustili. Tommy z trucu, Adama dávno přešla chuť.
"Budu smít z pokoje vyjít alespoň na záchod?" pronesl Tommy ironicky.
Adamovi sametově modré oči se na něj zadívali. Přestal žvýkat sousto, které v ústech měl a spolkl ho. Ještě si utřel rty a pak se nadechl na odpověď.
"Jestli se ti to nelíbí, můžeš klidně spát venku nebo se taky vrať do Rainbow Springs. Můžeš dělat cokoliv se ti zlíbí. Ovšem, to nemůžeš. Jakmile se objevíš někde mimo Seattlu, kde jsi v bezpečí, čapne tě Balackova banda a máš po ptákách. A já tam možná nebudu abych tě chránil. To opravdu chceš?"
"Jestli mi teď dáváš na vybranou mezi životem v kleci s tebou nebo smrtí a věčným klidem, je ti jasné po jaké možnosti bych hned sáhl" řekl Tommy a odpil si ze sklenice.
"Říkám a dělám tohle všechno pro tvoje dobro. Neumíš si to vážit. Myslš si, žes tady jedinej, kdo je v pasti? Kdyby mě oraganizace a můj táta nepřidělili na tvoje strážení, nebyl bych tady s tebou. Ale jsem férovej. Za co můžu, to taky napravím ale na tobě, chlapečku je, abys mi s tím pomáhal..." řekl polosmutně a polonaštvaně.
Blonďáček mu věnoval poslední pohled, než hodil ubrousek na stůl a šel nahoru do pokoje.

Už nechutnalo ani Adamovi. Byl hrozně tvrdohlavej a statečnej, když chtěl utéct a ještě se s ním stihl pohádat. On jenom nechápe, že skrývání se je teď jediná věc kterou může dělat. Naštval ho, už zase. Neměl to dělat. Pro dobro věci by s ním měl udržovat přátelský vztah. Ale.. co když tomu už tak je?
Chrání ho Adam jenom kvůli své profesi nebo je v tom něco víc? Náklonnost, třeba..
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 GrencA GrencA | 22. září 2013 v 17:19 | Reagovat

Ale určitě je v tom náklonnost.. 3:) a taky musí být sakra! :DDDD
Super díl! Jsem čekala a vyplatilo se! :)

2 Vall Vall | 22. září 2013 v 17:34 | Reagovat

Dokonalý jako vždy :3 Tommy mě pořád dostává jak je tvrdohlavej, ale přesně to sedí.. :D a Adam, sexy ochránce.. :3 nechápu, že chce Tommy pořád utýct o.O ať už po něm skočí a jsou spolu :3 všem tak bude líp :3 :D

3 Tamy Tamy | 22. září 2013 v 17:49 | Reagovat

Samozrejme ,že je v tom náklonosť! Pff, nepochybne! :3
Tommy, Tommy.. zlý Tommy! :DD
Neopováž sa, zase takto zdržiavať.. my potrebujeme ďalšie diely!! :3
Som zvedavá ako to vyriešiš..aj tých dvoch..MILUJEM TU POVIEDKU! :3

4 Lulka Lulka | 22. září 2013 v 17:54 | Reagovat

Né,to vôbec neni divné,že voda tečie hodinu! :D Jaj,predstava Tommyho ako si užíva západ slnka :3 *mňam* :D Je tak pekné,ako krvopotne ho chce Adam chrániť :) čakám na dvanástku!Milujem túto storry <3

5 Rosett Rosett | 22. září 2013 v 19:54 | Reagovat

A zrovna když jsem si myslela, že se nějak "sblíží" tak se stane tohle:DD
Už vím, podle čeho se budu řídit. - Nikdy nepředvídej co by mohlo být v dalším díle, protože výsledek může být úplně jiný:DDD
Achjo-.-"
No ale super díl. :3
A je ti doufám jasný, že jestli nebudeš přidávat díly častěji, tak už nebudu hodná Lomanka? O:)

6 Tínka Tínka | E-mail | 22. září 2013 v 20:31 | Reagovat

krásný ! <3 dnesk ati tu nebudu nic vypisovat ...  máš to prostě nádherný ! <3  jen tak dále ! teším se na nový díl a doufám že bude co nejdřív :)

7 Barči Barči | 23. září 2013 v 15:00 | Reagovat

Jasne, ze je to naklonnost, nic ine to byt nemoze! :D :D :D diky za super diel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama