Another Nameless Story II.

22. srpna 2013 v 18:41 | Nadine |  Another Nameless Story
Seděl na zemi před domem slabý a znuděný. Rodiče opět někam odešli a opět se mu nechtělo s nima. Místo toho si vzal láhev svého oblíbeného pití a užíval si samoty.
Byl to týden od jeho prvního dne ve škole. Za ten čas se stihl seznámit i s pár klukama. Nebyly jeho typ ale vyrazit si s nima mu nedělalo problém."Ahoj, opilče" slyšel zvonivý smích své kámošky. Zvedl hlavu a uviděl Lisu. Celá zářila v objetí dvou kluků. Ten první se jmenoval Tyson a byl kapitánem školního futbalového družstva a druhý Ryan, o půl hlavy nižší, byl jeho spoluhráč. Jak Tommy správně ve své věčně přemýšlející hlavě vydedukoval, zašli si společně s Lisou ven a co to už popili.
"Ahoj" zvedl láhev na pozdrav a odpil si z ní.
"Přišli jsme tě vytáhnout ven a ukázat ti, že kvalitní bary s dobrým pitím najdeš nejen v Los Angeles ale i v Rainbow Springs" usmívala se Lisa. Tyson a Ryan se trochu zapotáceli ale ustáli to a horlivým přikyvováním dávali Lise za pravdu.
"Nevím jestli se mi chce" zamumlal Tommy. Měl v plánu tady být sám a přemýšlet, možná zavolat pár bývalým spolužákům v LA ale rozhodně ne se vláčit po městě. "Snad jindy" usmál se omluvně a opět si odpil z lahve.
Tyson mu ji vytrhl z dlaně a zahodil pryč. Nejdřív se blonďáček naštval ale neměl sílu se s někým hádat, proto jenom svěsil ramena a zadíval se na láhev... Tedy, určitě ne hádat se s klukem vyšším a na první pohled silnějším než je on sám.
"Nenech se prosit, Ratliffe" prosíkal i Ryan. "Když už jsme přIšli snad nám nedáš košem. A do barů chodí taky hezký holky"

Ryan jakoby věděl, co na Tommyho platí, razem ožil a vyskočil na nohy.
"Tak jdem, ne?"
Jen co přišli, zvítalo se s nima pár dalších spolužáků.
"Tommy, snad znáš Trish a Davida z naší třídy..." řekla Lisa a hned se s klukama posadila k menší skupince za stolem.
Ten jenom přikývl a sedl si k Davidovi. I když neměl velkou chuť se s nikým bavit, Trish a David mu byly sympatičtí, rychle si s nima porozuměl.
Dopíjel asi desátou půllitrovou láhev světlýho chlazenýho piva. Už mu to začalo stoupat do hlavy. Musel si doít na záchod ale věděl, že když se postaví, mrdne sebou o zem. Zůstal sedět a rozhlížel se po bare.
"Omluvte nás kluci, potřebujem se upravit" zvedli se holky a mířili na toalety. Tyson s Ryanem se ovíjeli kolem hezkých dlouhonohých dvojčat na parketu, zůstal za stolem sám s Davidem.

"Tak co, Ratliffe? Už se našla konečně holka, která by ti za to stála?" zeptal se se zájmem David a uškrnul se.
"Prosím tě, mám toho oslovování příjmením na nervy. Nemůžete mi říkat prostě Tommy? Všichni kluci mi říkají 'Ratliffe'.." povzdechl si Tommy otráveně a zadíval se na Davida.
"Tak promiň, Tommy. A ostatní kluci si asi myslí, že je lepší se držet od tebe dál když se na tebe všechny holky lepí jak magnety. Věř mi. Ani Tysonovi se nelíbí, že jseš s Lisou takovej kámoš"
"Proč by se mu to nelíbilo? Má snad Tyson o Lisu zájem?" vyzvídal. Jiné vysvětlení pro to neměl.
"Kdyby zájem! Ten kdyby měl v sobě kousek romantického ducha, požádal by ji i o ruku, takový blázen do něj je" zatřásl David se smíchem hlavou.
"Přeju jim to" řekl nezainteresovaně Tommy a načal další láhev s pivem. Nějak se mu málilo po desáté láhvi.
"To bych neřekl" řekl David. Když viděl Tommyho udivený pohled říkající proč, pokračoval "Copak se ti Lisa ještě nepochválila?" Tommy zatřásl hlavou. "Vždyť pokukuje po Adamu Lambertovi, stejně jako většina holek tady. Já tomu nerozumím - když né on, tak ty!"
"Chceš mi říct, že se jí líbí Adam Lambert? Vždyť se říká, že je gay..." nechápal Tommy. Měli ty řeči být pravda, kterou Adam celkem neutajil nebo školní klebety?
"To se sice říká ale pravdu neví nikdo. No Ryan ho několikrát viděl se s Jakem objímat"
"No a? Nemůžou se jenom tak objímat? Možná mu Jake s něčím pomohl a byl to projev vděky, to ještě nic neznamená" mykl Tommy ramenami.
"Ty seš asi psychiatr, ne? Tolik nad tím přemýšlíš, zastáváš si ho snad?" zamračil se jeho společník a položil láhev na stůl.
"Ne, to ne. Jenom říkám, že máte nepodložené důkazy. Kdyby jste ho při něčem..."
"..jednou se spolu mazlili nebo co v tělocvičně. Ryan je viděl ale vzhledem k tomu, že Adam mu jedou pomohl tak to nikomu nevyžvanil. Tedy jenom mě ale mě asi věří" nadvázal na jeho větu David a jakoby nic dále upíjel ze svého drinku.

Tommy zmlkl. Ne, měl pocit, že asi vypískne. Takže jedna z věcí kolem Lambertovho tajemna byla odhalena. Ovšem, pokud je to skutčně tak jak to Ryan řekl Davidovi a ten zase jemu.

Po půl hodině měl toho pití dost. Deset a půl lahve piva mu nedělalo dobře, motal se a opilost ho nutila zpívat. Někde před bankou a reklamní agenturou uviděl člověka, jak se hádá s menším a mladším mužem v dlouhém kabátu. Kolem nich stálo asi pět mužů s pistolemi v ruce.
Všichni na sobě měli černý oblek a chladný výraz v tváři. Kdyby jenom nestoupil na větev, která se mu přimotala do cesty.. neviděl by jejich obličeje.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucká_;) Lucká_;) | 22. srpna 2013 v 18:52 | Reagovat

Kdo by taky po Adamovi a Tommym nejel, no ne? :D
Ehmm a že by Tommýše někdo Adamovi představil, nebo se jen tak potkali, srazili, co já vím?! :D Ale překáží mi tam Jake.. >:( :D Udělej s tím sakra něco! :D Jen teď doufám, že se nikomu nic nestane.. *klepe se strachem*
:D
Každopádně super díl! (y)

2 my-fanfictions my-fanfictions | 22. srpna 2013 v 18:53 | Reagovat

Bože to je...o.O Ježiši to nééé, Tommy padej! Čekám co nejdřív další díl! Začíná to být o hubu. (y)

3 Týna Týna | 22. srpna 2013 v 21:47 | Reagovat

Je to peckový :) Jak říkám.. Tvoje povídky jsou dost dobrý :))

4 Kika Kika | 23. srpna 2013 v 0:45 | Reagovat

Začína sa mi ďaôej čoraz viec, a viec páááčiť. :3

5 Tínka Tínka | E-mail | 23. srpna 2013 v 13:31 | Reagovat

už se moc teším na další díl .. :3333

6 Barči Barči | E-mail | 23. září 2013 v 14:08 | Reagovat

Páni, no to vyzerá zaujímavo :D som veľmi zvedavá, kto je ten Jake ;) super poviedka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama