Another Nameless Story I.

21. srpna 2013 v 19:20 | Nadine |  Another Nameless Story
Ahojte :)
V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať za kladné odozvy na poviedku Fell For You Everyday. A tak ako ste mnohí správne dúfali, bude nová poviedka :) Ten názov si, prosím vás, nevšímajte. Žiadny ma nenapadol, takže to dopadlo takto ale je to lepšie ako nič :DD Myslím, že komplikovanejší dej aký som si teraz vymyslela nemá žiadna moja poviedka ale nechcem prezrádzať :D A teraz už poviedka :))Nikdy jsem se nechtěl přestěhovat. Miloval jsem LA! Ale díky mému otci, který dostal lukrativní ponuku ve firmě daleko od mého milovaného slunečního města andělů, jsme musel. Podle mé matky se nedokážu postarat sám o sebe a proto jdu i já. Nakonec to možná nebude tak špatný...

Bílé BMV zastavilo před velkou budovou střední školy města Rainbow Springs. Tommy z něho vyšel celkem zničený. Celou noc nespal. Myslel na to kolik hezkých kluků a holek tam bude, jací budou profesoři a jak se mu tam bude líbit. Jo, ano. Tommy byl bisexuální. Jeho mámě to nevadilo, jeho táta si na to zvykal hodně dlouho ale teď jsou všichni v pohodě.
Taky se chtěl vrátit ale musel uznat, že se mu ve městě líbí, taky dom dostali pěknej ale co tady bude dělat? Není tady ani hospoda kde čepují jeho oblíbenou značku piva.

Prošel mohutní bránou a ohlásil se u ředitele. Okamžitě ho poslal do nové třídy, kde ho představil žákům a novému třídnímu učiteli Fendrovi.
"Přivítejte mezi námi nového žáka, Thomase Ratliffa" usmál se učitel a pošoupl Tommyho aby si šel sednout.
Viděl různé tváře. Vysmáté i zachmouřené, znuděné i bláznivé. Jediné místo k sezení bylo u celkem hezké blondýnky jménem Lisa.
"Můžu?" zeptal se zdvořile a usmál se. Třpitivé hvězdičky v jejích smaragdových očích svítili na kilometr daleko.
"Jistě, že můžeš" usmála se taky a položila svůj batoh na zem aby si Tommy mohl sednout. Odhrnul si neposedné prameny z tváře a snažil se dávat pozor.
Nemohl si nevšimnout, jak po něm několik holek kouká. Sám pro sebe se usmál, hrozně rád se líbil. Taky Lisa na něm šla oči nechat.

"Máš holku?" zeptala se blond spolusedící mezi soustem salátu a lokem malinové limonády. Když mířil do jídelny, utvořil se kolem něj kruh holek a nechtěli ho nechat. Právě teď seděl u stolu s pěti holkami, které po něm koukali jako lev po gazele.
"Měl jsme ale teď nemám" vysvětlil stroze. Chvíli váhal, jestli jim říct něco o své orientaci. I když se většinou od kamarádů potkával s kladnými reakcemi, tohle tajemství si nechá ještě chvilku pro sebe.
"A líbí se ti tady nějaká?" Musel otočit hlavu na druhou stranu stolu protože tahle otázka byla od hezké černovlasé holky na protější straně.
Zasmál se a odpil z křišťálového poháru. "Zatím se po holkách moc nekoukám, promiňte"
Bylo znatelně slyšet jak si holky smutně povzdechly. Omlulvil se a zašel si ještě pro pití.

"Musí tě nenávidět tak půlka školy" uslyšel za sebou Lisin hlas.
"Myslíš?" obrátil se k ní s pohárem v ruce.
"Při obědě jsi seděl s pěti holkama. Tři z nich byly vyhlášeny za nejhezčí holky školy dva školní roky za sebou. V třídě se do tebe zabouchly všechny spolužačky, včetně mě ale to věční pokukování bych nesnesla. Takže už je ti jasný, proč za chvíli budeš čelit rváčům z celé školy? Půlka jejich holek by tě s nima měnila"
"To je sice zajímavá teorie ale tohle...." zarazil se. Právě před ním procházel člověk, kterého dnes ještě neviděl. "Kdo to je?"
Lisa se obrátila Tommyho směrem.
"To je Adam Lambert. Docela zvláštní kluk. Pořád chybí a je s námi ve třídě"

Tommy se musel pousmát. Když si všiml kluka, první, co ho upoutalo byly vlasy, rty a pak oči. Všechno tohle bylo na něm zajímavé. Tenhle kluk byl celkem hezkej ale připadal mu namyšleně, nebo příliš asociálně. Právě si totž sedl k stolu na samém konci jídelny. Dištancoval se od všech, kromě jednoho kluka, kterej za ním právě přišel.
"Asi nebude příliš samotář, když se baví s támhle tím klukem" ukázal na neznámou osobu.
"Jo, to je Jake. Je o rok mladší a snad jedinej, kdo se s ním baví. Pár krát jsem s ním mluvila ale moc toho nenapovídá. Taky z něj byly na začátku všechny holky paf ale prý je gay, to bude ten důvod proč si nikdy se žádnou nevyšel. A že se na něj lepila i královna školy!"
"Proč vlastně pořád chybí?" zajímal se dál, zatím co ty dva sledoval.
"Nevím. Pokaždé je to něco. Nemoc, problémy v rodině, výpomoc v charitě. Dnes to typuju na bolesti břicha, každou středu ho bolí břicho. Nerozumím tomu. Učí se fakt dokonale, i když prý není šprt ale pořád školu vynechává.."
"To se snad učí doma aby na to měl víc času nebo co?" uchechtl se blonďák.
"Jen se moc nesměj. Asi sedm krát tady byl jeho táta a chtěl si profesora Fendera najmout jako domácího učitele pro Adama. Ale Fender to pokaždý odmítl. V skratce je to bohatej a sladkej samotář, který je pro celou školu nevyjasněnou záhadou"

Tommy si nemohl pomoct. Když se na něj tak díval, téměř vůbec se nezasmál. Strašně ho to štvalo, měl rád lidi co se usmívají a rádi si užívají života jako on. Tohle byl absolutní opak! Ale to tajemno ho lákalo.
Proč se tak štítí ostatních? Proč je jeho jedinej kamarád Jake? Proč pořád chybí?!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hudsons-university hudsons-university | Web | 21. srpna 2013 v 19:25 | Reagovat

Nová RPG hra hledá studenty i profesory.Neváhejte a přihlašujte se na univerzitu umění.
Těšíme se na vás, Hudsons team.
www.HUDSONS-UNIVERSITY.blog.cz

2 Lucká! Lucká! | 21. srpna 2013 v 19:43 | Reagovat

Tak to nám to celkem pěkně začíná.. Jen ať Tommy pozná Adámka.. 3:) :DDD A běda jak si začne něco s Lisou, bo nějakou jinou holkou.. >:( :DD

3 my-fanfictions my-fanfictions | 21. srpna 2013 v 20:08 | Reagovat

Oooo ty volee:DD<3 Začíná to dost dobře :3 Honem další díl!:DD

4 Vall Vall | E-mail | 21. srpna 2013 v 20:24 | Reagovat

OMG ! :OO to je dokonalý !! :O udělěj to na hodně dílů ! :O :D Vypadá to vážně úžasně ! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu !! :3

5 Tínka Tínka | E-mail | 21. srpna 2013 v 21:50 | Reagovat

o muj bože:O .... je to dokonalý .... už úplně vidím jak se ti dva poznávají ! perfektně to začalo a dofám že to bude i tak pokračovat ! jen tak dál ! :D

6 Barči Barči | E-mail | 23. září 2013 v 14:02 | Reagovat

Wau, tak toto začína veľmi sľubne :) No to som teda zvedavá, kde ten Adam stále mizne ;) teším na pokračko :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama