You VI.

28. července 2013 v 11:42 | Nadine |  You
Než se stihl vzpamatovat, Tommy ho táhl do ložnice.


Seděl opřený o bílou zeď a pomalu začal litovat toho, že si nevzal tu snídani. Byl tady už pár hodin, nebo dní? Ani nevěděl jaký je den, kolik je hodin, měl hlad, chtěl jít do sprchy ale nemohl. Seděl tam jako přikovaný. Místo toho všeho se snažil soustředit pozornost do něčeho jiného.
Zpočátku chtěl sledovat oblohu, z které kousek jakž-takž viděl ale do jeho podvědomí se dralo něco úplně jiného.
Zaposlouchal se do silných zvuků. Zdálo se, že vychdázejí přesně z místnosti za zdí, o kterou opíral svoje unavené tělo. Nechtěl to dělat ale nedalo se to přeslýchat, zřetelně slyšel jak někdo vzdychá!
Připadal si strašně zle, měl ze sebe špatnej pocit, že je poslouchá. Jenomže se nedalo nic jiného dělat. Byl voayer? Ale vždyť on je nevidí, jenom poslouchá. I tak mu to připadalo stejný...

Vzdychání se postupem času měnilo na hekáni, až přestalo úplně. Nechtěl ani pomyslet jak to muselo vypadat. Ježiši kriste!
Dal si slabou facku aby se probral ale nemohl ignorovat ten tlak, který se mu hrnul do rozkroku. Radši se přesunul na druhou stranu místnosti.
Nečekaně, ale úplně, se zrazu do místnosti nahrnul Adam. Byl upravený a hlavně oblečený.
"Jaks to do prdele stihnul?" divil se.
Adam si všiml jeho skoumavého obličeje. Uškrnul se sám pro sebe a zavěl za sebou dveře. Samozřejmě věděl kam tím Sauli míří, a tak si s ním chtěl pohrát.
"Musel jít, proto takovej zhon. I tak jsme se celkem krotili.." pokrčil ramenama.
"Krotili? Vždyť i stádo slonú funí méně!" odvrkl blonďáček a odvrátil hlavu.
"Takžes poslouchal" usmál se naprosto nevinně Adam. Skřížil si ruce na prsou a opřel se o stěnu.
"Nedalo se to přeslýchat. Adame, jsem tady vězěň, jsem tady proti své vůli ale když tady mám být, chci tady alespoň klid. Posloucaht vás dva ještě jednou, vlítnu vám tam!" Sauli se zarazil. Uvědomil si, že to by asi nebylo celkem možné, pokud Adam nenechá dveře otevřené, ovšem že.
"To bych chtěl vidět" uchechtl se věznitel. Rád si z něj dělal srandu, rád si ho dobíral. Připadal si pak dost nadřazeně, víc než jak je. Měl navrch a Sauli nemohl vůbec ale vůbec nic.

"Kdy se Tommy opět zastaví?" vrátil Sauli svou hlavu zpět k Adamovi. Ten na něj zůstal koukat vyšokovaně kouakt a se zřetelným zájmem si kelkl opatrně k němu. Své bílé zuby ukázal světu v novém zářívém úškrnu, kterej značil to, že mu v hlavě napadlo opět něco, čím by Sauliho sral.
"Možná zítra, možná příští týden. Jak se mu bude chcet. Proč pak? Chtěl by ses přidat?"
Mladý blonďáček jenom rychle zakroutil hlavou. Co mu to ten idiot právě navrhl?
"Proč ne? Mohlo by to být zajímavý.." uškrnul se Adam a klouby prstů mu přejel po tváři. Sauli se okamžitě odvrátil, nesnel, když se ho dotýkal. Už vůbec ne takhle.
"To tě ta představa ani neláká? Ovšem, asi nebudeš gay.. v tom případě promiň" usmál se na oko ospravedlňujíc. Velice dobře věděl, že Sauli je gay.
Mluvili za to všechny různí věci, především jeho oblečení, pak taky ta malá boulička v jeho rozkroku.
"No jestli by sis to rozmyslel... Tommy proti určitě nebude a moje nabídka stále platí. Vždyť se tak netvař!" zatahal ho za tváře a pak odešel.

Hrál si s ním a Sauli to moc dobře věděl.
Nikdy by na nabídku sexu s takovými lidmi nekývl. Vždyť se mu hnusili. Ne po fyzické stránce ale po té charakterové. Jak mohl být někdo tak hezkej takovej hajzl? Ironie osudu, pomyslel si. Jestli Adam věděl něco o jeho orientaci si netroufal zjišťovat, konec konců to bylo jedno, neměl v plánu si s ním o tom povídat, natož spát.
Jako každej normální gay se na člověka podívá. Adama si všiml už tenkrát na lodi. Kromě toho, že měl hezký oči, měl i velké tělo. Líbilo se mu ale to je asi tak všechno. Charakter byl rozhodující.


Takže i kdyby se mu sebevíc líbil nic takového nikdy neudělá. To by ho musel nejspíš zdrogovat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tamy Tamy | 28. července 2013 v 12:13 | Reagovat

Tak nech sa zdroguje. ^^ Prosím si ďalšiu časť čo najskôr :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama