You V.

26. července 2013 v 12:03 | Nadine |  You
"Pročs mi to nosíš?" zeptal se Sauli. Povytáhl obočí a zadíval se na snídani na bílém podnosu, kterou mu Adam přinesl. Musel uznat, že mu to celkem vonělo a nevypadalo to vůbec špatně. Ale co když je to jenom zámiňka, aby ho otrávil? Pro jistotu si od něj a tady nic nevezme do pusy.
"Jestli je ti libo tady zemřít hlady, prosím" mykl rameny a opět zvedl podnos a mířil pryč, ovšem Sauliho další otázka ho přinutila zastavit se.
"Ty Tommymu věříš?"
Tohle, víc než všechno co mu doposud řekl, ho dost vytočilo. Jakým právem si dovoloval pochybovat o Tommym? Znal ho vůbec? Jistě, že mu věří! Vždyť byl obrovskou součástí jeho života, po všech stránkách. Je-li ne pořád. Zatnul pěsti ale otočil se na něj s klidným obličejem.
"Neměl bych?" zeptal se. Cítil jak se Sauli usmál ale nedíval se mu přímo do tváře. Nechtěl dát najevo, že ho ta otázka mírně vykolejila a donutila o všem přemýšlet.
"Já jenom, že bych člověku jenom tak nedal tolik peněz aby je šel uložit do banky. Stát se může cokoliv. Může ti je šllohnout, co by konec konců nebylo špatné. Dostal bys.."
"Mlč prosím tě!" rozkřičel se Adam. Měl toho plný zuby. Krmí ho, dal mu nejteplejší deku v domě, ještě bude zpochybňovat jeho rozhodování? To ne!
"Jestli se ti nelíbí, že tě tady krmím a že ti dovolím vůbec spát na matraci, ne na studené zemi, tak můžeš být bez toho. Začneme jídlem!" Třeskl dveřma a odešel.

Sauli nelenil ani minutu. Vymrštil se ze studené podlahy a začal proskoumávat zdi, hledal sebemenší díru, nebo cokoliv, co by mu mohlo pomoct při útěku ale marně. Všechno vypadalo tak nově. Dokonce zdi byly hezky vymalované. Připadal si jak u sebe v kanceláři. Všechno bílé, čistý blázinec. Čekal na ten den kdy se zblázní.

Adam kroužil kolem stolu v kuchyni a přemýšlel nad tím, co mu Sauli řekl o Tommym. Mal by se opravdu bát že jeho peníze ukradne? Že mu je neuloží v bance jak slíbil?
Ovšem jakoby mu četl myšlenky, na jeho mobilu se rozsvítilo oznámení o právě přijaté sms.
"Díky bohu!" ulevil si když si ji přečetl. Stálo v ní, že peníze byly převedené na jeho účet. A všechny! Nezklamal se v Tommym a v duchu si uvalil snad deset facek za to, že mu nevěřil.

Někdo klepal. Vůbec nečekal, že by někdo přišel, zvlášť ne, když ani není doma. Opatrně otevřel dveře a opět si slyšitelně ulevil, když za nimi uviděl stát Tommyho.

"Nazdar brácho" usmál se o hlavu nižší blonďák. Objal Adam a vstoupil dovnitř.
"Co tě sem nese, Tommy?" usmál se taky Adam, ovšem blažený výraz v tváři potlačoval co to šlo. Byl teď dokonale šťastný, že ho má při sobě.
"Přišel jsem tě zkontrolovat" zasmál se. "Kdepak máš vězně?" uchcechtl se a rozlédl se po domě.
"Je v zadní místnosti" švihl k dveřím hlavou. "Mám ji zamčenou na dva zámky a taky je u dveří židle. Ven se nedostane, okna jsou taky zabezepčený - otevře je jenom do poloviny, takže se nebojím"
"Dostáva od tebe najíst? Nebo ho pouštíš do koupelny?" zeptal se Tommy. Tohle ho totiž kdysy učil a Adam se cítil hrozně trapně, že na něco takového zapoměl.
"Když to teď říkáš, asi ho večer do koupelny pustím ale budu ho hlídat. Nebo ještě zabezpečím koupelnu, nevím. A co se jídla týče, právě mě neuvěřitelně nasral" zamračil se Adam.
Tommy se už už nadechoval na otázku "Proč?", ale Adam ho zastavil.
"Nechci o tom mluvit. Dáš si kávu nebo radši brandy?"
Tommy se jenom usmál. "Nechám to na tebe..."

Když se Adam vracel, v každé ruce držel skleničku s alkoholem. Sedl si vedle něj.
"Tak, na co si připijem?" pozvedl skleničku a zadíval se na Tommyho tvář.
"Na lepší zítřek!"
"Na lepší zítřek!" zopakoval Adam, připili si a vydechli.
Ovšem Adamovu pozornost upoutali Tommyho rty. Pomalu se k nim naklonil a políbil ho. Bořil se do jeho měkch rtů a za hlavu si ho přitáhl k sobě. Zpočátku šokovaný Tommy se mu rychle přizpůsobil a prohloubil jejich polibky. Všechno se dělo krátkou chvilku, než se Adam odtáhl.
"Proč nám to nevyšlo?" vydechl a zašeptal v těsné blízkosti jeho sladkých rtů.
"Taky nevím" vydechl blonďáček. "Kdyby ses nezačal obviňovat z té.."
"Tommy" upozornil ho na pálčivé téma. "Nebavme se o tom. Jsem si stroprocentně jist, že to je moje vina!"
"Adame to ne! Můžeš si na sebe vzít každou velkou loupež, kterou sme spáchali ale vraždu ne! Nedovolím ti to, rozumíš? Nesmíš se za to obviňovat celý život. Byl tam i tvůj táta, mohl by se obviňovat stejně jako ty ale nedělá to a proč? Protože prostě ví jaká je pravda. Ten požár nebyl ničí vina, tak přestaň!" přitáhl si ho do náruče a opřel se s ním o pohovoku.
"Proč mě dokážeš vždy tak rychle upokojit?" zavrtal se mu do náruče, hlavu si opřel o jeho rameno.
"Asi proto, že tě nejlíp znám" pousmál se blonďáček.
"Miluju tě" řekl tiše Adam a vtisl mu na krk něžný, drobný polibek.
"Já vím" usmál se Tommy.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tamy Tamy | 26. července 2013 v 12:24 | Reagovat

No pekne..Som zvedavá kedy prídu na to prečo im to nevyšlo..a jako to ešte bude so Saulim. A vražda? Požiar? Ty máš tak sakramentsky skvelé nápady! :3

2 Nadine Nadine | 26. července 2013 v 12:32 | Reagovat

[1]:Všetko poporade, darling ;-) ja viem, interesting :D :D

3 my-fanfictions my-fanfictions | 26. července 2013 v 13:27 | Reagovat

O__________o cožeeeee.
Né že bych čekala, že to bude Aduli.
A ona tam jebne Adommy.
Ty vole, no ale děláš to čím dál zajímavější, rychle další díl, nebo mě z toho jebne. :3

4 #Death by Eva. #Death by Eva. | 26. července 2013 v 15:49 | Reagovat

Skvělí. :)

5 Lulka Lulka | 26. července 2013 v 17:03 | Reagovat

Jedným slovom-úžasné! :3 :)

6 Vall Vall | E-mail | 26. července 2013 v 22:45 | Reagovat

Úžasný ! :3 Čekala jsem Aduli... :D Jsem zvědavá jak to bude dál o.O s tím požárem, se Saulim, Tommym a prostě se vším.. :o :3 né že by mě nasralo že jsi to zase ukončila v tom nejlepším -_-

7 Nadine Nadine | 27. července 2013 v 1:22 | Reagovat

[6]: Vall, aj všetci, ktorí si myslíte, že som z toho nakoniec urobila Adommy....NEUROBILA! Všetko má svoje vysvetlenie takže si počkajte muck muck ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama