Fell for you everyday I.

28. července 2013 v 22:57 | Nadine |  Fell For You Everyday
Na začiatok by som sa chcela ospravedlniť, že som nepridala poviedku You ako ste asi čakali. Poviedka You je dočasne pozastavená, resp. mi došli nápady a chcela by som sa sústrediť na niečo nové :)

Za obrázok k poviedke ďakujem mojej ženskej, sis a mojej děvčici Romanke, myslím, že to celkom vystihuje poviedku :) Takže dúfam, že tak ako sa vám páčila You, ku ktorej sa časom možno vrátim, sa vám bude páčiť aj Fell for your everyday. Poviedka je inšpirovaná istým romantickým filmom, neprezradím vám akým ale myslím, že by ste ho mohli poznať a časom na to určite prídete :) So, enjoy ;)Čtyřicet šest stupňů, pro ostrov Grenada lehkej nadprůměr. Slunce zářilo víc než obvykle, obloha nebyla posetá jediným mráčkem.

Adam si vykračoval po sluncem zaplavené pláži ostrova. Naslouchal moři, které tak miloval. Bylo pro něj vším! Prací, relaxem, koníčkem...
Přes všechno tohle teplo a sluneční záření si zapl knoflíky na své košili ještě výš. Udělal pár posledních korků a zašel se podívat do baru.

"Ahoj, Adame!!" vítal ho starý kamarád Harry. Jen co vešel, počastoval ho přátelským objetím.
"Cos dělal, žes tady v poledne nebyl?" zajímal se Harry. Adam se totiž velice rád chodil osvěžit kdejakým drinkem do tohohle baru v pravé poledne, když slunce nejvíc hřálo.
"Byl jsem na moři" vysvětlil mu kamarád rychle. Za kratičkou chvilku před ním stál míchaný ovocný drink.
"Díky, Harry" vyslovil slova díků a usrkl lahodný drink se slámky.
"Hele, neznáš ho?" ukázal Harry prstem za Adamovi záda. Otočil se tím směrem a spatřil kluka sedícího uprostřed baru v malém boxu. Před sebou měl talíř s kousíčkami různé zeleniny. Hrál si s nima a ukládal je do všemožných řadů a kopečků.
Adamovi téměř zaběhlo, neboť nikdy neviděl tak hezkýho kluka! Měl nádherný oči, co si stihl všimnout když nima nechtěně zabloudil jeho směrem. Blond vlasy mu padalli do tváře a působilo to strašně roztomile a chlapecky. Neposedná moucha ho pořád otravovala a tak krčil nos, což bylo taky k sežrání.
Adam si připadal jako postižený, když na něj takhle koukal.
"Adame? Adame!" mával mu Harry před očima ručníkem. Lehce se usmíval, protože jsi všiml Adamovha uchvácenýho obličeje.
"Neusnul si?" zeptal se.
"Ne, já... odkdy je tady?" otočil se zpět k baru a opět si uskrl ze slámky.
"Asi od rána, pořád říká, že se nemá kam náhlit a pak tady něco křeslil. Zvláštní člověk" zakroutil Harry hlavou a utřel bar.
"Já za ním dojdu, dej mi ještě jeden drink" postavil se a pak se svím pitím, i tím druhým došel k mladíkovi.

"To je v celku zajímavá řada zeleniny" usmál se a podíval se na blonďatého muže.
Zvedl k němu malou hlavu a zadíval se na něj. Usmál se na něj tak sladce, že se Adamovi téměř podlomili kolena. Ten kluk mu hodně počaroval a to ho vidí snad pět minut!
"Možná by se s toho dal postavit dům" uchechtl se blonďáček. "Nechcete si přisednout?" nabídl Adamovi.
"Moc rád" usmál se a sedl si. "Všiml jsem si, že nemáte nic k pití, tak jsem si dovolil vám něco přinést. Snad vás to neobtěžuje"
Blonďáčka překvapila jeho pozornost a slušnost, snad nikdy takového muže ještě nepotkal. Usmál se vděčně a přijal Adamův drink.
"Mám to brát jako pozvání na drink?" usmál se a odpil si z poháru.
"Už jste ho přijal" kývl Adam hlavou k nápoji a usmál se. "Já jsem Adam" usmál se a podal mu ruku.
"Tommy" přijal ji kluk.
"Nevěřím, že jsem vás ještě nikdy neviděl.. žiju tady celej život a ještě jsem neviděl, že by jste se procházeli po pláži nebo tak. Nechápu jak jsem mohl tak krásnýho člověka přehlížet" snažil se lichotit. Což pravděpodobně vyšlo, Tommy se začal červenat a Adamovi to přišlo roztomilejší než plyšáky.
"Možná jste se nedíval" hodil po něm Tommy očkem.
"Myslím, že za to může moje práce. Někdy jsem dost vyčerpanej" postěžoval si Adam.
"Co děláte?"
"Jsem mořský biolog. Studuju vodu, útesy a zaznamenávám údaje. Většinu roku je to pořád stejný, takže si někdy udělám volno a prostě se na to vykašlu, nepracuju" uchechtl se.
Tommy se zasmál taky. "A proč toho tedy nenecháte, když vás to nudí?"
"Pozor" zvedl Adam prst "..neřekl jsem, že mě to nudí, jenom mě to někdy nenutí myslet na nic jiného než na ryby, pak na koraly a řeknu ti, není moc příjemný se probudit celý spocený z toho, že mě ve snu honila besná velryba! Paradoxně, je to moje práce ale i můj odpočinek"
"Jsi docela vtipnej" zkonstatoval Tommy. "Mohl bys být príma kluk!"
"To taky jsem" usmál se Adam.
"Nevěříš si moc?" zamračil se blonďáček a dopil svůj drink.
"Můžeš se o tom přesvědčit. Co tak zítra v osum, přesně tady. Dokážu ti, že jsem celkem sympatickej, praštěnej a srandovní kluk, co ti koupil pití" usmál se.

"Domluveno. Tak zatím" usmál se a mířil pryč. "Jo a.. díky za pití!" zamával ve dveřích a odešel.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tamy Tamy | 28. července 2013 v 23:04 | Reagovat

No jo no, začína to fakt skvelo :3

Poviedka You ma fakt mrzí.. to vieš -.-
A Romí ten obrázok urobila skvelo! :3

2 my-fanfictions my-fanfictions | 28. července 2013 v 23:06 | Reagovat

Ježikotéé, to bude zase parádní povídka :D :3 Docela mi je líto, že je "You" zatím nedopsaná, ale nemůžu se na tebe zlobit, když píšeš tuhle, kde je zase něco nového, jen tak dál! Vždy překvapíš :) Btw - Pořád se nemůžu přestat usmívat, jak jsem ráda, že se ti ten obrázek líbí..snad ti příště budu moct udělat další, jestli budeš chtít:)<3

3 Lucká! Lucká! | 28. července 2013 v 23:13 | Reagovat

Wáu.. Začíná to zajímavě a skvěle... :3 Tohle jen tak číst nepřestanu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama